ראש: "מקוה שנכריע את חיפה בלי פנדלים"

בלם אשדוד, שיחזור ל-11, מסמן מטרה לפני חצי הגמר הגביע מחר מול הירוקים. שריקי: "רוצים להניף גביע. קפיצת המדרגה הזו מגיעה לנו". שחקן: "צריך להפסיק להיות נחמדים ופשוט לנצח". 5000 אוהדים צפויים ללוות את הקבוצה

עידן חגי  01.05.12 - 15:13

תחילת כתבה

אחרי שכשלה לעשות זאת לפני שנתיים, מ.ס אשדוד מחפשת מחר (רביעי) העפלה לגמר גביע המדינה. במועדון הדרומי מרגישים שזכיה בתואר משמעותי יכול להיות הבונוס עבור שני הסיבובים הראשונים הנהדרים שעשתה הקבוצה. זה לא סוד שבתקופה האחרונה הקבוצה של יוסי מזרחי לא משחקת טוב (ללא ניצחון כבר 9 משחקי ליגה) ומקווה לשבור את הרצף בחצי הגמר מול מכבי חיפה.

המאמן יוסי מזרחי דיבר עם השחקנים והסביר להם שזהו המשחק הכי חשוב שיהיה להם העונה. עידן שריקי הסכים עם רוח הדברים ואמר לאתר ערוץ הספורט: "אנחנו יודעים מול מי אנחנו מתמודדים אבל גם אנחנו קבוצה טובה. מי שיבוא וייתן את הכל על המגרש יהיה זה שיעלה לגמר. אנחנו כרגע לא מפנטזים על הפגישה עם הנשיא, חושבים רק על חיפה. שום דבר אחר לא מעניין אותנו".

"בפעם הקודמת לא כל כך הלך לנו, המשיך החלוץ כשהתייחס להפסד בחצי גמר 2009/10 לבני יהודה, "הפעם אנחנו רוצים להגיע מדרגה אחת גבוה יותר ולזכות. מגיע לנו". הבלם ישראל ראש סימן מטרה: "אנחנו בתקופה רעה בליגה אבל גביע זה אחרת לגמרי ואנחנו מקווים לעשות את העבודה. לא רוצה שנגיע לפנדלים, אני מקווה שהמשחק ייגמר הרבה קודם". ראש עצמו אגב ישוב להרכב לאחר שריצה עונש השעיה בשל צהובים במשחק האחרון.

בתוך כך, במועדון מבטיחים חגיגה ברמת גן וכי כל יציעי 11-12, שהוקצו להם, יהיו מלאים ועד עכשיו נמכרו מעל ל-5000 כרטיסים למשחק. בהנהלה אופטימיים כי במכירה באיצטדיון יתווספו עוד 1500 עד 2000 אוהדים. כרטיסים והסעות למשחק סובסדו עבור הקהל, כאשר כל מי שיגיע לאוטובוס יצוייד בבלונים ובחולצה שהוצאה במיוחד עבור חצי הגמר. "אנחנו צריכים להגיע ולתקוף מההתחלה. להפסיק להיות נחמדים ופשוט לבוא ולנצח את המשחק הזה", אמר אחד השחקנים וסיכם למעשה את התחושה הכללית בעיר.

במשחק עצמו, יוסי מזרחי אמור להמשיך ולתת קרדיט להרכב איתו הוא רץ לאורך רוב העונה. גם עופר ורטה יחזור ל-11, כאשר השלישי הקדמית תכלול את דוד רביבו, עידן שריקי ורוג'רס קולה. ניר ביטון יתמוך מאחור. אפא אבמרוז, שתופקד כבלם בחלק מהמשחקים האחרונים בשל פציעות והרחקות, יחזור לקישור.

הרכב משוער: אופיר מרציאנו, עופר ורטה, ישראל ראש, יאיא פטי, אדיר טובול,בן  בוטבול, אפא אמברוז, דוד רביבו, ניר ביטון, רוג'רס קולה ועידן שריקי.