אלישע לוי: זכיה בגביע תהיה מתנת הפרידה

מאמן חיפה: "נגיע רעבים יותר הפעם, זה מה שנשאר לנו". קטן: "אסור להפסיד גמר שני ברצף". סקאוטים של ליל וגנק צפו בגאדיר, סיידו יאיא קרוב לפולוניה ורשה

תומר לוי
תומר לוי  02.05.12 - 22:50
תחילת כתבה

שנה שלמה חלפה וכלום לא השתנה. לפחות לא במסגרת גביע המדינה. מכבי חיפה ניצחה הערב (רביעי) 1:2 את מועדון ספורט אשדוד ובכך קבעה שחזור של הגמר מהעונה שעברה מול הפועל תל אביב. ב-15 במאי הירוקים גם ינסו להחזיר את התואר השני בחשיבותו לארון בכפר גלים אחרי 14 שנים. אייל גולסה קיבל מכה חזקה בברכו וייבדק בימים הקרובים.

לאתר ערוץ הספורט נודע בסיום כי סקאוטים של גנק הבלגית וליל הצרפתית הגיעו כדי לעקוב אחרי מוחמד גאדיר, כאשר מי שהביאם הוא הסוכן דודו דהאן. מי שקרוב לעזיבת חיפה עם תום העונה הוא סיידו יאיא שצפוי לעבור לפולוניה ורשה. לגבי הצוות המקצועי, אריק בנאדו לא צפוי להמשיך, כפי שכבר פורסם כאן באתר.

אחרי שהוליך את חיפה לזכיה בשתי אליפויות, אלישע לוי ינסה להביא לירוקים גם גביע במשחקו האחרון על הספסל של האלופה היוצאת. "זה הדבר היחידי שלא עשיתי פה, חיפה לא זכתה הרבה זמן בגביע וזו תהיה מתנת הפרידה הכי טובה שאפשר", אמר לוי בסיום.

"אמרתי לשחקנים שזה המאני טיים של העונה, שלא משנה מה היה עד עכשיו", הוסיף המאמן. "שמנו את הדברים בצד, הראנו אגרסיביות והגיע לנו לנצח. בלי ספק נגיע יותר רעבים הפעם לגמר, זה כל מה שנשאר לנו. יהיה לנו משחק קשה מאוד מול הפועל תל אביב, אבל נבוא עם כל הכוח ואני מקווה שהפעם כן נזכה בגביע".

"אנחנו עוברים עונה לא קלה, באנו למשחק הזה במומנטום לא טוב, אבל אני שמח מאוד שעשינו את הניצחון ועלינו לגמר", אמר יניב קטן, שינסה להניף את הגביע ב-15 במאי לראשונה בקריירה. "אנחנו מאוד רוצים לסיים את העונה עם תואר. נתתי הכול היום ואני שמח שזה בא לידי ביטוי. אי אפשר להפסיד גמר שני בצריפות ומקווה מאוד שזה לא יקרה לנו".