יוסי מזרחי: "הקבוצה הטובה ניצחה היום"

מאמן אשדוד דיבר בכנות אחרי ה-2:1: "הגול השני הוציא לנו את האוויר מהמפרשים. באנו מוכנים למשחק, מאכזב". רביבו: "חיפה שיחקה יוצא מן הכלל"

עידן חגי  02.05.12 - 23:14
תחילת כתבה

אשדוד כרגיל נשארת עם המחמאות. הקבוצה שחלמה על גביע ראשון בתולדותיה הפסידה הערב (רביעי) 2:1 למכבי חיפה בשלב חצי הגמר ובסיומה של עונה טובה על הנייר מבחינתה (היתה חזק בצמרת בשלבים ארוכים העונה) תשאר בלי שום תואר, וכמו שזה נראה כרגע גם בלי הכרטיס לאירופה.

ברוב שלבי המשחק, הירוקים שלטו ובדקה ה-30 ימפולסקי העלה אותם ליתרון אחרי שכדור פגע בניר ביטון וחדר פנימה. הקשר החזיר עם שער בנגיחה והקבוצות ירדו להפסקה בשיוויון 1:1. חמש דקות בתוך המחצית השניה, יניב קטן סיפק את השער הניצחון עם בעיטה אדירה למשקוף ופנימה.

מכבי חיפה תפגוש את הפועל ת"א בגמר הגדול, הצהובים-אדומים ינסו לסיים בטעם טוב ב-3 המחזורים שנותרו בליגה.

"הקבוצה הטובה ניצחה היום", אמר יוסי מזרחי, "באנו מאוד מוכנים למשחק הזה אבל הגול השני הוציא לנו את האוויר מהמפרשים. הוא נכנס מוקדם ואני מאוכזב מאוד מהמשחק. עישתי מספר חילופים התקפיים שהיו אמורים להביא אותנו למצבים הרבה יותר מהר מאשר בחמש הדקות האחרונות וזה מאוד מאכזב".

"אני חושב שמכבי חיפה שיחקה יוצא מן הכלל בחצי השני", אמר דוד רביבו, "ירד לנו האוויר אחרי השער השני. חשבתי על זה שלא זכיתי בגביע, זה מגיע לחיפה ומאחל להם הצלחה בהמשך הדרך".