הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בנין: "שומר על כבוד השופט, אבל זה מוגזם"

מאמן נתניה, שהודחה מהגביע בגלל פנדל גבולי ב-2:0 מול מכבי ת"א: "לא יכול להיות שניפגע מטעויות שיפוט בתדירות כל כך גבוהה. הגיע הזמן שמי שצריך לבדוק את עצמו יעשה זאת"

טליה סלנט
טליה סלנט  29.01.13 - 22:44
חרג ממנהגו. בנין
חרג ממנהגו. בנין
מכבי נתניה, שבליגה מסובכת בקרבות תחתית, קיוותה להצליח קצת יותר במפעל השני בחשיבותו, גביע המדינה. אבל ההגרלה התאכזרה לטל בנין והצהובים שאירחו הערב (שלישי) את מכבי תל אביב הפסידו 2:0, והודחו כבר בסיבוב ח'. מבחינת הנתניינתים, הרי שהם שוב מרגישים מקופחים, ואפשר לומר שבצדק, שכן השער הראשון של האורחים נכבש בבעיטת 11 מטרים שנפסקה אחרי עבירה שלא היתה. 

טל בנין, שיש לציין שבדרך כלל מסרב לדבר על השיפוט, היה נסער בסיום ואמר: "אני לא מאוכזב מהמשחק כי הקבוצה שלי שיחקה טוב. אנחנו תמיד שומרים על כבוד השופטים, אבל הגיע הזמן שמי שצריך לבדוק את עצמו יעשה את זה טוב מאוד. לא יכול להיות שניפגע מטעויות שיפוט בתדירות כזו גבוה, זה עובר כל גבול לדעתי".

"אנחנו עמדים טוב ולא טועים על הדשא", המשיך המאמן, "ואז מגיעיות טעויות של מישהו אחר. אנחנו לא יכולים לשלוט על המשרוקית וזה מה שקורה. שלוש פעמים הפסדנו העונה למכבי ת"א ובכל הפעמים הפסדנו לא באשמתנו. אתם מוזמנים למצוא את הקלטות ולבדוק את זה".

כעת, לאחר שלנתניה נותר להתרכז בליגה בלבד, לבנין לא נותר אלא להביט קדימה: "אין לי טענות לגבי הבחורים. אין לי ספק שההדחה לא תשפיע על מה שקורה בליגה, למרות שמאוד רצינו לעבור שלב". על המפגש עם הפועל ת"א במחזור הקרוב אמר: "אנחנו קבוצה לא פחות טובה מהרבה קבוצות אחרות בליגה, למרות המיקום שלנו. נקווה שישלחו לנו שופט טוב למשחק הזה".