תורג'מן: "נתנו לבנאדו חומר למחשבה"

0:4 למכבי חיפה על אזור בגביע. ורד ייצא לניתוח בשבוע הבא ויסיים את העונה. שביעות רצון מתמיר כהן ואנדלובו

תומר לוי
תומר לוי  31.01.13 - 09:04
תחילת כתבהבלי יותר מדי סיבוכים או מאמץ, מכבי חיפה עשתה את העבודה. הירוקים הביסו אמש (רביעי) 0:4 את הפועל אזור הצנועה מליגה א', כדי להבטיח את מקומם בשמינית גמר גביע המדינה. על הדרך קיבל המאמן אריק בנאדו דקות חשובות מתמיר כהן ודינו אנדלובו ששבו מפציעות.

אלון תורג'מן, שכבש את השער הרביעי והאחרון, סיפר לאחר המשחק על העושר בחוד הירוק: "נתנו חומר למחשבה לאריק, היה משחק טוב. המלחמה על ההרכב זה דבר רלוונטי וכל עוד יש חומר למחשבה לאריק זה בריא".

"בהתחלה היה דיבורים שאני יושאל, אבל תמיד רציתי להישאר בחיפה ואני עדיין רוצה להישאר בחיפה", הוסיף החלוץ בנימה אישית, "כל עוד אני פה אתן את כל כולי למועדון. אני שמח שכבשתי, זה יעזור לביטחון שלי". מה בנוגע למהפך שעברה הקבוצה? "לא מתפקידי להסביר את השינוי. אנחנו משחקים כדורגל טוב, נלחמים וברוך השם הכל הולך טוב. צריכים להסתכל על עצמנו".

עידן ורד ייצא כבר בשבוע הבא לניתוח הכתף בצרפת ולמעשה סיים את העונה. בנאדו יחזיר את יניב קטן, אייל גולסה ואדין צוצאליץ' להרכב לקראת ההתמודדות מול בני יהודה בראשון. לפחות 4,000 אוהדים של חיפה ילוו את הקבוצה לבלומפילד.

בקבוצה היו מרוצים מחזרתם של תמיר כהן ודינו אנדלובו לעניינים אחרי פציעות ממושכות. הקשר האחורי שלא שיחק מאז אוגוסט פתח בהרכב והוחלף בהפסקה, בעוד שהחלוץ הדרום אפריקני נכנס במהלך המחצית השנייה ואף היה מעורב בשער השלישי.