קלינגר: שונא להפסיד בצורה כזאת מגוחכת, קורע את הלב

מאמן הפועל חיפה היה עצבני בטירוף אחרי ה-2:1 בדרבי וההדחה מגביע המדינה: "הפסד שכזה קורע את הלב"

תומר לוי
תומר לוי  27.02.13 - 20:59
תחילת כתבה

הפועל חיפה נאבקת על חייה בליגת העל ולבטח שמה את זה בראש סדר העדיפויות שלה, אבל זה לא אומר שהיא לא קיוותה גם להמשיך את המסע בגביע המדינה. לצערה, מולה עמדה הערב (רביעי) היריבה העירונית, כאשר גם יכולת איומה של קאלה דרשלר לא סייעה לאדומים, שהפסידו 2:1 וסיימו את דרכם בשמינית הגמר.

בדיוק כמו במפגש הליגה בין השתיים, גם הפעם טעות קשה מאוד של קאלה איפשרה לירוקים לכבוש ולרדת להפסקה ביתרון, על אף שהיו רחוקים מהלרשים. המאמן ניר קלינגר נראה עצבני מאוד על הקווים אחרי אותה טעות של השוער ולמעשה עד לסיום, כשבנוסף נראה היה שהעביר ביקורת על שופטי המשחק.

אחרי השריקה התראיין קלינגר וקשה היה שלא להבחין בעצבים על פניו ובביקורת כלפי קאלה. "אני עצבני כי אני לא אוהב להפסיד. שעושים תכנית משחק ואתה מוציא אותה לפועל טוב, אז אתה לא מצפה לספוג שער כזה. היינו צריכים לשנות את כל תכנית המשחק וחבל שזה קורה. זה קורע לי את הלב, אני שונא להפסיד בצורה כל כך מגוחכת", אמר המאמן.

לאחר מכן, רתח קלינגר על שחקניו, במיוחד על שחקניי ההגנה ואמר: "אמרתי לכם להעביר כדורים ארוכים למעלה, למה נתתם כדור קצר לאבידור?" (מהמסירה הזו הגיע השער השני). קלינגר הטיח בקבוקי מים על כר הדשא ובמועדון התקשו להרגיעו.

כעת, הפועל חיפה תחזור למאבקי ההישרדות בליגת העל, כאשר כבר ביום שני הקרוב היא תפגוש את מכבי חיפה לדרבי נוסף. אחרי שני ניצחונות רצופים, האדומים מהכרמל רחוקים נקודה בלבד מחוף מבטחים וינסו להמשיך במומנטום ולעלות, אולי, מעל לקו האדום.