הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כהן: ירידה ללאומית? הכל יכול לקרות בפלייאוף התחתון

מאמן בית"ר ירושלים חושש אחרי ההדחה מגביע המדינה: "חובה לעצור את כדור השלג"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  13.03.13 - 21:56
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים היא ברת מזל. כן כן, אתם קוראים נכון. למה, אתם שואלים? ובכן, זאת לאור העובדה כי בפלייאוף התחתון משחקים סיבוב אחד בלבד. החבורה של אלי כהן פשוט מפורקת לרסיסים והערב (רביעי) באצטדיון טדי קיבלנו עוד הוכחה לכך, כאשר מכבי חיפה הגיעה לבירה וטיילה לחצי גמר גביע המדינה עם 0:3 קליל.

נחזור לרגע למשפט הראשון. בית"ר ירושלים רחוקה 8 נקודות בלבד מהקו האדום בליגת העל, אבל למזלה בפלייאוף התחתון ישנן רק 21 נקודות בקופה. לאור היכולת הירודה של הצהובים-שחורים בשבועות האחרונים, ייתכן מאוד כי סיבוב נוסף (כפי שקורה בפלייאוף העליון, אגב) היה גורם לאלי כהן ושחקניו להילחם על חייהם עד הרגע האחרון.

"ירידת ליגה? הכל יכול לקרות בליגה שלנו", הבהיר אלי כהן אחרי שריקת הסיום. "כדור השלג הזה חייב להיעצר. אנחנו במומנטום שלילי וצריכים לעבור אותו ולסיים את העונה הזאת בכבוד. רק בזכות רצון והתמדה נוכל לשבור את רצף ההפסדים הללו".

בימים האחרונים עלו קולות לפיהן מעמדו של המאמן התערער לקראת העונה הבאה. "אני לא רוצה לדבר על העונה הבאה עד שלא אסיים את העונה הזאת. כשמפסידים מצב הרוח לא שמח אף פעם", סיכם "השריף".

אגב, במהלך המשחק אירע רגע אותו אלי כהן בוודאי לא יאהב. חיים מגרלשווילי הוחלף בדקה ה-60 על ידי דומיניק גלאבינה וירד עצבני ישירות לחדר ההלבשה, זאת ללא אישור מהצוות המקצועי. אחרי המשחק כ-10 אוהדים הפגינו מחוץ לביתו של איציק קורנפיין, אך בשלב מסוים המשטרה פיזרה אותם.