הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כהן: אולי נעשה היסטוריה שוב. הגמר האמיתי נגד סכנין

מאמן ר"ג שמח, אך חושב על קרבות התחתית. זגורי: "אין דבר משמח מזה". אייל לחמן: "העומס עלה לנו ביוקר"

טליה סלנט וזיו אברג'יל  17.04.13 - 19:59
תחילת כתבה

בדיוק 10 שנים אחרי שהפועל רמת גן לקחה את גביע המדינה היחיד בתולדותיה, הקבוצה הבטיחה הערב (רביעי) את מקומה בגמר. זה אמנם הלך קשה במיוחד לאורדונים מול הפועל ראשון לציון מהליגה הלאומית, אבל שער דרמטי במיוחד של ישראל זגורי בדקה ה-91, העניק להם 1:2 שמקרב אותם מרחק ניצחון אחד מתואר וגם מכרטיס לאירופה.

אלי כהן, מאמנה של ר"ג, אמר בסיום: "משחקים מהסוג הזה אף פעם לא קלים. לא נכנסנו טוב למשחק אבל החצי השני היה בשליטה טוטאלית שלנו. גם לנו מגיע מזל ואני מאוד שמח. אנחנו עם הפנים למשחק הבא מול סכנין. אולי נעשה הסטוריה שניה אחרי 10 שנים. אין לנו זמן לשמוח ואני מקווה שהמשחק הזה יתן לנו תנופה מול סכנין, זה הגמר האמיתי. ישראל עושה עונה מדהימה ושחקן כזה לא מוציאים".

כובש שער הניצחון, ישראל זגורי, הוסיף: "היה חשוב לא להגיע להארכה, כי צריך להיות גם בשבת טובים. אין שמחה כזו כמו להגיע לגמר הגביע. בשבת יש לנו משחק של מלחמה על החיים, אנחנו צריכים שהקהל יבוא לתמוך בנו. אחרי זה נתרכז בגביע".

האיש המאוכזב באצטדיון הלאומי היה ללא ספק אייל לחמן, שהיה קרוב במיוחד להוליך את הקבוצה לגמר אבל החלום נגוז. הוא אמר לאחר המשחק: "הייתי צריך את ההארכה כדי לארגן את הקבוצה ולעשות חילופים. צריך להיות הוגנים, אם היינו טובים במחצית הראשונה אז ב-20 הדקות האחרונות לא היינו טובים. שיחקנו הכי הרבה משחקים העונה וזה עלה לנו ביוקר. לא לקחנו בחשבון והיו שחקנים בהרכב עם עומס".