מהפכה בק"ש: עמוס, גרזיצ'יץ', גבאי ואבוחצירה אמורים לעזוב

4 מהשחקנים המשמעותיים ביותר בסגל בשנים האחרונות כנראה לא ישארו, כמו גם סולליך ואיציק כהן. חסארמה יחליט בקרוב אם הוא פורש. שחקנים מיררו בבכי בעקבות ההפסד בגמר הגביע. איזי שירצקי: "מי שלא בועט לשער לא יכול לנצח"

תומר לוי
תומר לוי  09.05.13 - 09:45
אבוחצירה, בדרך החוצה? (אלן שיבר)
אבוחצירה, בדרך החוצה? (אלן שיבר)
תחילת כתבה

אחרי האליפות הסנסציונית בעונה שעברה הפועל קרית שמונה קיוותה להוסיף גם את גביע המדינה לארון שלה, אבל במקרה הזה זה נגמר בדמעות של עצב. האלופה היוצאת הפסידה 4:2 להפועל רמת גן בדו-קרב הפנדלים וראתה את התואר השני בחשיבותו נוסע למרכז. בעקבות ההפסד, קרית שמונה לא תשחק במוקדמות הליגה האירופית בעונה הבאה.

ובעקבות הכשלון להגיע לאירופה בעונה הבאה, בקרית שמונה צפויים לא מעט שינויים בקיץ הקרוב. סוף של עידן אם תרצו. השוער דני עמוס והקשר בראיין גרזיצ'יץ' מסיימים חוזה במועדון ולא צפויים להישאר, בעוד שלשמעון אבוחצירה ואלעד גבאי ישנן הצעות רבות וגם הם לא אמורים להמשיך. אגב, עמוס מחזיק בדרכון אנגלי, מה שאמור לעזור לו במציאת קבוצה בחו"ל.

גם עתידו של סאלח חסארמה לא ברור, כאשר נכון לעכשיו הבלם הוותיק עוד לא החליט האם הוא פורש או ממשיך לעונה נוספת. בלי קשר, בקבוצה ינסו לצרף בלם זר במהלך הפגרה. שני שחקנים נוספים שככל הנראה לא ישארו הם סינטיהו סולליך ואיציק כהן, אשר כרטיסם שייך למכבי חיפה.

וחזרה להפסד בגמר הגביע. שחקנים בקרית שמונה מיררו דקות ארוכות בבכי אחרי אובדן התואר, כאשר חלקם אפילו לא נשאר לטקס ההנפה של רמת גן. הבעלים איזי שירצקי לא חסך בביקורת כלפי שחקניו גם בחדר ההלבשה ואמר: "מי שלא בועט לשער לא יכול לנצח. לא מגיע לנו להיות באירופה".

אבוחצירה, שכבש את שער היתרון לזכות בק"ש במהלך הזמן החוקי, אמר: "הגול שלי לא עזר, זה לא משנה עכשיו. זו אכזבה גדולה, היינו צריכים לקחת את המשחק הזה. כואב לי על האוהדים שעשו את כל הדרך הארוכה. זה הכדורגל, לפעמים לטובתך ולפעמים לרעתך. צריכים להרים את הראש. זו לא עונה כושלת, עשינו עונה מדהימה. זה מועדון חזק ואיתן ואנחנו נצא מזה. איזי הוא הבעלים, זכותו להגיד מה שהוא רוצה. נשתדל לשמח אותו בעתיד".