הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קלינגר: "זו לא סנסציה. חולם שהשחקנים גם יזכו בגביע"

שמחה גדולה במ.ס אשדוד אחרי ה-1:2 בבית על מכבי ת"א. המאמן היה מאושר: "ידענו שאנחנו חזקים במגרש שלנו". מרציאנו: "ההגרלה נתנה לנו עוד מוטיבציה". רועי בקל, שכבש פעמיים מהנקודה: "זה היה מתוק, מקווה שנקבל יריבה נוחה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.01.14 - 22:44

מ.ס אשדוד ממשיכה לתת הצגות כשמדובר באיצטדיון הביתי שלה. ניר קלינגר ושחקניו עשו זאת בגדול, כאשר הדהימו את מכבי תל אביב. אשדוד העיפה את האלופה מהגביע כשגברה עליה הערב (שלישי) 1:2 לאחר הארכה בסיבוב ח'. צמד פנדלים של רועי בקל בדקות 44 ו-112 סידר לקלינגר ניצחון על האקסית ושלח אותו לשמינית הגמר. ההגרלה תתקיים ביום חמישי.

"זה הישג גדול, אבל לא סנסציה ואני לא אומר את זה בשחצנות", אמר מאמן מ.ס אשדוד, ניר קלינגר, לאחר שריקת הסיום. "ידענו שאנחנו חזקים בבית ולפני המשחק אמרנו שההגרלה לא הייתה עבור שתי הקבוצות. לא היינו צריכים להגיע להארכה והשער בדקה ה-87 היה אכזרי עבורנו. אנחנו קבוצה טובה, מאורגנת ומוכשרת. אנחנו גם נשפר את היכולת במשחקי החוץ, כרגע אני מאושר".

על מערכת היחסים הטעונה שלו עם מכבי ת"א אמר: "האמת שאין כאן שום דבר מיוחד. שיחקתי כבר הרבה פעמים מול מכבי וזו חלק משגרת החיים שלי כמאמן. צר לי שנפגשנו בשלב כל כך מוקדם, אבל אני מניח שזו רק התחנה הראשונה שלנו בגביע, אי אפשר לדעת מה נקבל בהגרלה בחמישי". על ההרכב המשני שהעלה פאולו סוזה: "אני לא חושב שהוא זילזל באשדוד, הוא עשה את החישובים שלו. אני רק גאה בהיערכות של השחקנים שלנו, כי לא ידענו איך היריבה תשחק". על עתיד אשדוד במפעל: "אני זכיתי במספיק גביעים בקריירה שלי ואני מכיר את ההרגשה. למעט גיא צרפתי, אף אחד אצלנו לא זכה בגביע, אני חולם בשביל השחקנים יותר מאשר בשבילי, אבל הדרך עוד ארוכה".

גיבורי המשחק היו רועי בקל ואופיר מרציאנו. הראשון כבש צמד פנדלים והכריע את המשחק ואילו השני תיסכל שוב ושוב את שחקני מכבי ת"א. "יש לנו קבוצה מצוינת, במיוחד בבית", אמר השוער, "העובדה שההגרלה זימנה את מכבי רק נתנה יותר מוטיבציה. הייתה לנו אמונה והייתה לחימה וזה רק מראה על האופי שלנו העונה. עדיין מוקדם לדבר על זכייה, אנחנו רק רוצים לקבל הגרלה נוחה".

בקל, אחד השחקנים הבולטים השנה באשדוד, הוסיף: "זה ניצחון מתוק מאוד, בדיוק אמרתי לגיא צרפתי שאין הרבה רגעים טובים בקריירה, אני מאושר". על שני הכיבושים שלו אמר: "אתמול באימון תירגלנו פנדלים וגם כבשתי 2 מ-2. אני מאמין בסגל השחקנים שנמצא, בצוות המקצועי ובעבודה שאנחנו עושים. קלינגר מחדיר בנו ווינריות מהיום הראשון ואנחנו מקווים להידבק בזה ולהניף את הגביע".