יש יותר מנחוס מזה? סולארי גמר את העונה

הקבוצה אולי בטירוף אחרי ה-1:2 על מכבי ת"א בסיבוב ח' בגביע, אך כעת נודע כי הקשר סובל מקרע ברצועה ולא ישתתף יותר במשחקי הקבוצה. כזכור, סולארי רק חזר מפציעה ממושכת והפעם נפגע ברגל השנייה. בן זקן יעניק בונוסים

זיו אברג'יל  29.01.14 - 15:55
סולארי. ביש מזל רציני (יוסי שקל)
סולארי. ביש מזל רציני (יוסי שקל)
תחילת כתבה

על אף העובדה שעדיין לא הפסידה העונה באצטדיונה הביתי, אף אחד לא נתן למועדון ספורט אשדוד יותר מדי סיכוי מול מכבי תל אביב, במסגרת סיבוב ח' בגביע המדינה. אולם, שני פנדלים מוצלחים של רועי בקל סידרו 1:2 גדול על האלופה אחרי 120 דקות והעניקו לקבוצה של ניר קלינגר את הכרטיס הנחשק לשמינית הגמר.

האופוריה ירדה מעט הבוקר, כאשר נודע כי דויד סולארי ייעדר עד סוף העונה. הקשר, שרק החלים מקרע ברצועה וחזר העונה למגרשים, קרע את הרצועה הצולבת ברגל השנייה. באשדוד מתכננים להקפיא את החוזה שלו ולהביא שחקן זר המשחק בעמדה שלו.

באופן טבעי, באשדוד היו בטירוף אחרי השריקה האחרונה. "ניר הדביק אותנו באמונה שלו שאנחנו יכולים לעשות את זה, במיוחד כשזה אצלנו בבית", אמר שחקן בקבוצה. "די הופתענו כשראינו את ההרכב שלהם, אבל אני לא חושב שבגלל זה ניצחנו אלא בגלל ששיחקנו טוב. גם אחרי שספגנו שער מיותר 3 דקות לסוף לא נשברנו. עברנו את המשוכה הגבוהה ביותר על ההתחלה, עכשיו רוצים ללכת עד הסוף".

קלינגר נכנס בסיום לחדר ההלבשה ובירך את השחקנים. "הייתם גברים, אני גאה בכם", אמר המאמן. באשדוד החמיאו לאופיר מרציאנו על יכולתו הטובה בין הקורות. "בשבת הוא הביא לנו נקודה ואתמול מקום בשלב הבא", אמרו במועדון. גם בקל, שלקח את האחריות עליו, זכה למחמאות. הבעלים, ג'קי בן זקן, מתכוון להעניק לשחקנים בונוס על הניצחון הגדול.

עופר ורטה שוחח עם אתר ערוץ הספורט בסיום ואמר: "אין ספק שהאמנו עוד לפני המשחק. הוכחנו שאנחנו ראויים לניצחון. ראינו לפני המשחק את ההרכב של מכבי. אני לא חושב שזילזלו בנו, זכותו של סוזה לעלות איך שהוא מרגיש. יש למכבי סגל עמוק וכל שחקן שנכנס הוא שחקן טוב".

ורטה הוסיף: "שמענו הרבה בשנים האחרונות שאנחנו נאיביים, אז אני שמח שהראנו אופי וידענו לנצח את המשחק. מקווה שנדע לקחת את הנקודות גם במשחקי החוץ. הניצחון הזה נותן לנו הרבה בטחון. זה החלום של כל שחקן ואוהד של אשדוד להביא תואר למועדון, אני מקווה שאחרי הניצחון הזה נרוץ חזק בגביע".

שבוע לפני סגירת חלון ההעברות, באשדוד יעשו מאמצים אחרונים להעביר מבאר שבע את ניקולס פלצ'וק. כרגע, הסיכויים נראים לא גבוהים בשל הפערים הכספיים בין הצדדים, אך באשדוד לא מוותרים על השחקן.