רן בן שמעון: "הגענו ל-500 מצבים, אבל זה ממש לא מנחם"

מאמן הפועל תל אביב לקח קשה את ההדחה וה-2:1 להפועל חיפה בסיבוב ח': "נעשה סיכומים רק בסוף העונה. גביע זה משחק של תוצאות ואנחנו בעיקר החמצנו"

שירי אלג'ם  29.01.14 - 23:00
תחילת כתבה

רצף הניצחונות הנאה של הפועל תל אביב בליגה נעלם הערב (רביעי) כלא היה. רן בן שמעון ושחקניו קרסו ברגע האמת האחרון שעוד נותר להם העונה, כשהודחו מגביע המדינה כבר בסיבוב ח'. הפועל הובכה בבלומפילד, כשנכנעה 2:1 להפועל חיפה והצטרפה למכבי חיפה ומכבי ת"א, שיראו את המשך המפעל השני בחשיבותו מהבית.

סיבוב ח' היא לא פחות מסנסציוני, כאשר במסגרתו הודחו 5 נציגות מליגת העל, ביניהן מכבי תל אביב, הפועל תל אביב ומכבי חיפה (ביחד עם בני יהודה והפועל עכו). שלוש הגדולות פשוט התרסקו. מהראן לאלה כבש את השער הראשון בבלומפילד כבר אחרי 26 שניות וסירב לחגוג מול האקסית. לוקאס סאשה איזן בכדור חופשי גדול בדקה ה-67, אך זרקו קוראץ' שלח את דורה לשמינית הגמר כשהכניע את דני עמוס בפנדל.

כמתבקש, רן בן שמעון היה מאוכזב מאוד בסיום. "גביע זה משחק של תוצאות. היו לנו מספיק מצבים כדי להבקיע עוד שערים, אבל החמצנו", אמר המאמן, שחווה העונה יותר רגעי תסכול מאשר אושר. "אנחנו לא צריכים לחפש שום תירוץ. היו הרבה דברים יוצאים מהכלל במשחק הזה, אבל שוב הפסדנו ושוב קיבלנו פנדל. הגענו ל-500 מצבים, אבל זה לא מעניין ולא מנחם אף אחד".

כשנשאל על מפלס הלחץ בהפועל ת"א לאחר שבעצם נותר לאדומים רק להילחם על המקום השלישי, אמר בן שמעון: "רק אני יכול להפיל עליי לחץ גדול. נרים את מי שצריך ונלך עם החבר'ה האלה להילחם בליגה. היינו צריכים לנצח פה, אבל זה חלק מהחיים שלנו". סיכומים? "נעשה את זה רק בסוף העונה, זה ממש לא הזמן".