קלינגר: ''הדרך לזכייה בגביע תמיד מסובכת''

מאמן מ.ס אשדוד לקראת רמה"ש בשמינית הגמר. אושאניווה יחזור לסגל, קינדה צפוי להיעדר

זיו אברג'יל  10.02.14 - 15:16
קלינגר. שוב ינצח בגרונדמן? (אלן שיבר)
קלינגר. שוב ינצח בגרונדמן? (אלן שיבר)
תחילת כתבה

אחרי הניצחון הדרמטי על מכבי פ"ת בליגה בשבת האחרונה, מ.ס אשדוד רוצה להמשיך את המומנטום גם בגביע המדינה. החבורה של ניר קלינגר תעלה מחר (שלישי) למשחק שמינית גמר גביע המדינה, לרוע המזל ההגרלה זימנה לה משחק לא פשוט אצל הפועל רמת השרון.

"רמה"ש זה משחק עונה, אבל גם המפגש מול הפועל חיפה בשבת זה משחק עונה. כל משחק מעכשיו הוא משחק עונה", אמר ניר קלינגר, "אצטדיון גרונדמן האיר לנו פנים עד עכשיו אבל זה לא נותן לנו שום קרדיט כי זו הגרלה לא פשוטה. קיבלנו קבוצה מליגת העל במפגש חוץ. מצד שני, אמרתי לשחקנים שבכל 6 הגביעים שזכיתי בהם הדרך היתה הכי קשה שיכולה להיות".

"להגיע לפלייאוף עליון וללכת חזק על הגביע אלו שתי המטרות שלנו העונה", הוסיף חאתם עבד אל חמיד, "אנחנו חייבים לקחת את המשחק מול רמת השרון בשיא הרצינות וצריכים לנצח אותו. לא חשובה הדרך".

מבחינת ההרכב המסתמן,  ג'ון אושאניווה חוזר לסגל אחרי שבשבת עבר מעין סדרת חינוך ולא נכלל ברשימת ה-18.  גדי קינדה לא התאמן היום בשל פציעה בקרסול ובנצי מושל צפוי להחליפו בהרכב.
מיקי סירושטיין יחזור למרכז ההגנה לצידו של יאי יא פטי .

הרכב משוער: אופיר מרציאנו, עופר ורטה, יא יא פטי, מיקי סירושטיין, עמירן שקלים, רועי בקל, אלכסנדר דוידוב, חאתם עבד אל חמיד, בנצי מושל, גאייטון וראן (טימור אביטן), ירו בלו.