"יש אצלנו אופי מיוחד, מגיע לחבר'ה לחגוג"

שאבו מאושר מהעפלת רמה"ש לרבע. קלינגר: "זה עצוב, ציפינו ללכת רחוק"

שירי אלג'ם ורועי זריהן  11.02.14 - 23:10
תחילת כתבה

יום חג ברמת השרון. הקבוצה שעסוקה בקרבי תחתית לוהטים בליגת העל, שמה את הכל בצד הערב (שלישי) ואחרי 90 דקות, הארכה ודו-קרב פנדלים, מצאה את עצמה ברבע גמר הגביע. החבורה מגרונדמן ניצחה את מ.ס אשדוד 7:8 בבעיטות ההכרעה לאחר 1:1 בתום הזמן החוקי, ויכולה להמשיך לחלום על מפגש עם הנשיא.

"הגיע לנו לנצח, החבר'ה נתנו משחק טוב מאוד, שלטנו לכל אורך המשחק", הבהיר חיים שאבו, "יש לנו אופי מיוחד, החבר'ה האלה עוברים שבוע אחרי שבוע דברים לא קלים והם עשו את זה. היום עלינו שלב ואנחנו נחגוג כי מגיע לבחורים".

עם זאת, המאמן יודע שעליו לנחות מהר לקרקע: "אנחנו צריכם להתעשת ולחזור לליגה. המשחק בשבת הוא כמו גמר הגביע שלנו מול הפועל עכו. נוטים לזלזל במעלות תרשיחא, גם אם נקבל אותם זה יהיה משחק קשה מאוד. כל הגרלה בגביע היא קשה. אני לא רוצה לפגוש שוב את מנחם קורצקי, אם כבר אני מקווה שניפגש בגמר. מה שיבוא יתקבל בברכה".

"תענוג גדול לעבוד עם שחקן כמו מיכאל זנדברג, הוא תמיד נכנס עם ראש למעלה ומשנה את המשחק. הוא חברתית בקבוצה הזו משכמו ומעלה. יש לנו גם את מוסא, שטרית ושמחון, וניצן ומנשרוב, שהם אלה שסוחבים את הקבוצה הזו למעלה", פירגן שאבו לשחקניו.

מיכאל זנדברג, שכבש שער שוויון דרמטי במחצית השנייה: "השנה שעברה הוכיחה שקבוצות קטנות יכולות לזכות בגביע, עשינו דרך אדירה והתחלנו משהו יפה. זה היה ניצחון של אופי. הצעירים שלנו מבינים כדורגל ויודעים שקבוצות קטנות יכולות לעשות דברים גדולים. לא היו רגשי נחיתות. עשינו את הניצחון הזה וזה מתוק מאוד. בבית אנחנו לא חוששים מאף קבוצה, יכולים לעמוד בשווה בשווה מול כל אחת".

בן רייכרט הרעיף שבחים על זנדברג, וחגג את הניצחון: "זה כיף גדול לשחק ליד מיכאל, תמיד לומדים ממנו דברים חדשים. הוא נותן ביטחון וזה מקרין לכל הקבוצה. את הגביע תמיד אפשר לקחת, הכל יכול לקרות. אנחנו מתחילים דרך יפה ונקווה שנמשיך אותה. מאמין שנעבור כל קבוצה שנקבל אם נשחק בגרונדמן".

מנגד, ניר קלינגר היה מתוסכל: "זה עצוב מאוד, בספורט בפנדלים זה 50/50, וזה חבל. המשחק היה מאופיין בהתגוששויות. היינו צריכים לגמור את המשחק בחצי השעה הראשונה, כשהיו לנו הזדמנויות. לא היה משחק גדול שלנו אבל דווקא בהארכה היו לנו מצבים ויכולנו לעשות יותר ולהבקיע את השער השני".

"זה לא היה משחק גדול שלנו", הודה מאמן אשדוד, "בכלל, זה לא היה משחק טוב. זה עדיין מאכזב ואכזרי. אי אפשר לבוא בטענות לשחקנים, זה מסוג המשחקים הקשים מנטאלית וזה קורה. אין מה לעשות. ציפינו ללכת רחוק".