"עם קהל כזה אי אפשר שלא לטרוף את הדשא"

יוסי מזרחי חגג את העליה לחצי הגמר: "השחקנים הוכיחו שמגיע להם להיות בליגת העל". ערן לוי אמר: "מכוונים לזכיה בגביע"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  25.03.14 - 21:15
תחילת כתבה

מכבי נתניה - במוקדם או במאוחר - תבטיח את הכרטיס לליגת העל, כך שאת עונת 2013/14 היא תסיים בכל מקרה עם חיוך רחב על הפנים. הצהובים מעיר היהלומים, עם זאת, יכולים להפוך את העונה הזו לחלומית של ממש, והערב (שלישי) הם עשו צעד משמעותי בדרך לשם.

מוליכת הליגה הלאומית, שיכולה להבטיח עליה כבר ביום שישי הקרוב, העפילה לחצי גמר גביע המדינה אחרי שהביסה 0:3 את נועלת טבלת ליגת העל, הפועל ניר רמת השרון. "השחקנים הוכיחו שמגיע להם להיות בליגת העל, אבל במיוחד הקהל. אי אפשר שלא לטרוף את הדשא עם קהל כזה", אמר יוסי מזרחי המאושר.

"רמת השרון היא קבוצה מסוכנת בחלק ההתקפי, אבל ידענו לסגור אותה בצורה מצוינת. זה היה אחד המשחקים הטובים שלנו השנה בזכות האווירה השונה. קשה להביא אנרגיות כשאין אווירה בליגה. אנחנו צנועים, קודם נחשוב על הבטחת העליה לליגת העל", סיכם המאמן.

ערן לוי, כובש השער הראשון, היה נחרץ יותר: "כן, אנחנו מכוונים לזכיה בגביע. לא מובן מאליו שמכבי נתניה בחצי הגמר, אני שמח שעמדנו במשימה. לויטה? קטונתי מלהגיד אם הוא צריך להיות בנבחרת. הוא מקצוען, עובד טוב, ואני שמח בשבילו".

השוער, שעצר פנדל בתוספת הזמן ולפני כן ביצע מספר הצלות נהדרות, סיכם: "העצירות שלי לא משנות, הכי חשוב שאנחנו בחצי הגמר. המועדון הזה מכוון לליגת העל ומגיע לו להיות שם. אנחנו מתקדמים יפה, בוא נראה לאן נגיע".