ב-4 דקות: כל הכרטיסים למנויים של ב"ש נחטפו

בבוקר אתר האינטרנט נפל, הפעם הכל עבד כשורה ו-700 הכרטיסים למכבי ת"א אזלו. ביום חמישי תחל מכירה פתוחה של כ-600 כרטיסים נוספים. מנכ"ל הקבוצה אסי רחמים: "כן הפקנו לקחים מהפעם הקודמת"

רועי זריהן  26.03.14 - 14:24
תחילת כתבה

אחרי הפארסה לפני משחק העונה הקודם בבלומפילד, הפועל באר שבע ניסתה להפוך את מכירת הכרטיסים למפגש הקרוב עם מכבי תל אביב (שני, 20:50, אצטדיון בלומפילד) לסוג של חוויה מתקנת עבור אוהדיה הנאמנים. המציאות, מה לעשות, היתה קצת פחות פשוטה, אבל לפחות הסוף היה הפעם מוצלח יותר.

בשעה 10:00 בבוקר פתחה הפועל באר שבע את מכירת הכרטיסים דרך האתר הרשמי של המועדון ובשיתוף עם אתר "לונה טורס", אך אחרי דקות ספורות קרס האתר בעקבות ביקוש רב. מאוחר יותר, כשעה לאחר פתיחת המכירה, יצאה הודעה כי כל 700 הכרטיסים שעמדו לרשות המנויים אזלו, אך לאחר מכן התברר כי חלה טעות בחישוב וכי 100 כרטיסים בלבד נמכרו.

בעקבות הבעיות דרך האתר הרשמי של המועדון, בהפועל באר שבע החליטו לערוך את המשך מכירת הכרטיסים למשחק העונה דרך אתר משרד הכרטיסים "לאן". 700 הכרטיסים שעמדו לרשות המנויים נמכרו בתוך 4 דקות בלבד. עוד 610 כרטיסים יוצעו במכירה חופשית לקהל הרחב ביום חמישי.

"ביום חמישי בשעה 10:00 תפתח מכירה אינטרנטית לקהל הרחב של כ-610 כרטיסים, בחלוקה של 444 כרטיסי בוגר ו-166 כרטיסי נוער/חייל, עד שלושה כרטיסים לכל הזמנה", נמסר בהודעה לאוהדים, "המכירה בשיטת 'כל הקודם זוכה' ו/או עד גמר המלאי. לא תתקיים מכירה פרונטלית. מחירי הכרטיסים: 100 ש"ח למבוגר, 50 ש"ח נוער/חייל. למחירים אלו יש להוסיף 15 ש"ח עמלת מכירה אינטרנטית".

מנכ"ל הפועל ב"ש, אסי רחמים, עלה לשידור ב"חמש באוויר", תכנית הרדיו של אתר ערוץ הספורט, והבהיר: "כן הפקנו לקחים מהפעם שעברה ולכן החלטנו על מכירה אינטרנטית. לצערנו בגלל כשלים טכניים קרס אתר המכירה ואוהדים בודדים הצליחו לקנות. הבנו שיש בעיה לעמוד בעומס הבקשות ופנינו למשרדי לאן. הפעם הקודמת לא דומה, כי אז כל ההליך לא היה מספיק מבוקר, וגם הקצאת הכרטיסים שהמועדון שמר לעצמו לספונסרים ולמשפחות השחקנים איבדה שליטה. הוצאנו לאחר אותו אירוע נוהל מכירה חדש. לצערנו, שוב, היו כשלים טכניים שלא קשורים לנוהל המכירה".