צדק: "זכיה בגביע תהיה יותר מתוקה מהאליפות"

בק"ש מריחים תואר: "רק עוד פוש קטן מול נתניה". בראון: "עוד לא עשינו כלום". אלקיים גמר את העונה, גם קולה עלול להחמיץ את החודש האחרון

תומר לוי
תומר לוי  17.04.14 - 10:29
התקרב לפגישה עם הנשיא. צדק (אלן שיבר)
התקרב לפגישה עם הנשיא. צדק (אלן שיבר)
תחילת כתבהכמה מותח, ככה מתוק. קרית שמונה העפילה אמש לגמר גביע שני ברציפות, אבל היא עשתה זאת בצורה הכי מורטת עצבים שיש: זה התחיל עם פיגור, נמשך עם שיוויון מהסרטים של אחמד עאבד והגיע לסיום דרמטי בתוספת הזמן, כשדייויד מנגה ביצע מהפך והדיח את הפועל ב"ש עם 1:2 נהדר. כעת ברק בכר וחניכיו במרחק נגיעה מתואר, אך בינם להגביע תעמוד מכבי נתניה.

בצפון מאושרים מההעפלה לגמר ומקווים שהפעם זה יסתיים בצורה שמחה, בשונה מההפסד להפועל ר"ג בגמר אשתקד. על הניצחון אמש העיבה היום (חמישי) מכת הפציעות הרחבה שפוקדת את הקבוצה. עודד אלקיים פרק את הכתף ונלקח לאיכילוב, שם נקבע למעשה כי הוא סיים את העונה. רוג'רס קולה עוד צריך להיבדק, אבל אם יתאמת החשש לקרע בשריר הירך האחורי, גם הוא לא ישוב לשחק ב13/14. בנוסף, אחמד עבאד, וובה בראון וחן דלמוני, שהצטיין אמש, סובלים כולם מכיווצים וינסו להחלים בזמן למשחק הליגה הקרוב מול מכבי ת"א.

"הטראומה מהעונה שעברה עדיין יושבת בראש", הודה שיר צדק, "אבל אנחנו שמחים על הצעד המשמעותי שעשינו. עכשיו מחכות לנו עוד 90 דקות נגד קבוצה מצויינת שעושה עונה מדהימה, ונצטרך לנצח אותה בכדי לקחת תואר, נותר רק עוד פוש קטן. אנחנו קבוצה חזקה שעברה קשיים עם המון פציעות וכל מיני ירידות שחווינו העונה., אבל להתיישר דווקא ברגעי ההכרעה זה מראה על אופי. זכיה בגביע מתוקה יותר מאליפות, כי זו דרך מיוחדת ולא משהו שאתה מרגיש במהלך כל העונה, אבל עוד לא זכינו בכלום".

וובה בראון סיכם: "לנצח בחצי הגמר זו תחושה עילאית, אבל עדיין לא עשינו כלום. נחגוג לזמן קצר ונהיה עם הפנים למשחק הליגה בשבת. ידענו שב"ש יגיעו עייפים ועם יום אחד פחות של מנוחה, בזמן שהצוות הכין אותנו נהדר. הקסם שלנו זה הביחד, אי אפשר להבטיח שום דבר, אבל נבוא לגמר מוכנים ועם הרבה אמונה".