הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קורצקי עודד את קליימן: "עוד תביא לנו נקודות"

מאמן בית"ר י-ם לקח את השוער לשיחה. פריירה יפתח נגד אשקלון בגביע

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.01.15 - 15:09
קליימן. יש לו גב מהמאמן (אלן שיבר)
קליימן. יש לו גב מהמאמן (אלן שיבר)

מאמן בית"ר ירושלים מנחם קורצקי החליט שלא להראות לשחקנים את השערים שספגו ב-3:3 מול מ.ס אשדוד, למרות האכזבה מכך שהקבוצה שמטה יתרון 1:3. "אני לא מראה וידאו ורוצה שתתייחסו כבר למשחק הקרוב ביום חמישי מול הפועל אשקלון בגביע המדינה", אמר המאמן באסיפה.

  • חגיגת הגביע ב-5LIVE: שידורים ישירים משלישי עד חמישי

במהלך האימון לקח קורצקי את בוריס קליימן שהיה אשם בספיגת השערים לשיחה בארבע עיניים. בין היתר חיזק המאמן את השוער ואמר לו: "אני מאמין בך ופה מאחוריך בכל מצב. אני יודע שאתה שוער טוב ועוד תביא לנו הרבה נקודות". באסיפה מול כל השחקנים אמר קורצקי: " כל שוער יכול לקבל את השערים שבוריס ספג. החוכמה היא ללמוד ולא לספוג שערים כאלה בעתיד".

המאמן ועוזרו אורי אוזן לא מזלזלים באשקלון, מוליכת ליגת א' דרום. "יש שם שחקנים עם הרבה ניסיון בליגת העל ובמשחק אחד הם יכולים להתעלות", אמר המאמן.

שחקני ההרכב לא יקבלו מנוחה בגביע וייתכן שרק שלומי אזולאי, שעדיין לא כשיר במאת האחוזים, יוחלף בקלאודימיר פריירה. בכל מקרה, הברזילאי יחזור להרכב על חשבון אחד הקשרים. "הגיע הזמן שבית"ר תגיע לפחות לחצי גמר הגביע", אמרו במועדון.

הבוקר התאמנה הקבוצה במגרש הסינטטי במעלה אדומים בשל הצפה בבית וגן אחרי הגשמים הרבים שירדו בירושלים. מחר כבר תחזור הקבוצה להתאמן במתחם האימונים הביתי.