ב"ש רוצה גביע אחרי 18 שנה: גורדנה פצוע

סגנית האלופה בהרצליה (שלישי, 20:30). מליקסון בהרכב, בן ביטון מוצהב. גם דוידזאדה מורחק

רועי זריהן  12.01.15 - 17:09
לא בסגל, שוב. גורדנה
לא בסגל, שוב. גורדנה
תחילת כתבה

מאז לבשו את מדיה ג'ובאני רוסו, סיאד חלילוביץ' וסתיו אלימלך ולמאמן קראו אלי גוטמן - הפועל באר שבע לא זכתה בגביע המדינה. במספרים: זה כבר 18 שנים שבבירת הנגב לא טעמו את טעמה של הנפת התואר השני בחשיבותו בישראל. מחר (שלישי), ב-20:30, ייצא לדרך המסע של ב"ש לעבר הגביע, כשתתארח במגרשה של מכבי הרצליה.

סגנית האלופה, שנעצרה ב-2013/14 בחצי הגמר על ידי הפועל קרית שמונה, מגיעה כפייבוריטית ברורה, למרות המעידה המרגיזה מול הפועל רעננה בליגה. על כן, אלישע לוי ממש לא מקל ראש ביריבה. "אסור לנו לזלזל בקבוצה מהליגה הלאומית", אמר המאמן לשחקניו באסיפה. "במשחק אחד הכל יכול לקרות".

מבחינת ההרכב, הרי שלוי עומד בפני שני חיסורים משמעותיים. הראשון הוא של המגן הימני הקבוע, בן ביטון, שלא יכול לשחק בשל צבירה של חמישה כרטיסים צהובים. את מקומו ימלא דור מלול. גם רועי גורדנה, שלא היה בסגל נגד רעננה, עדיין סובל מכאבים ולא ישחק. כרגע, הקשר שעובר טיפולים ולא מתאמן עם הקבוצה, בספק גם למשחק הליגה מול מכבי פתח תקוה.

יתר ההרכב יישאר זהה לזה שהפסיד לרעננה. אובידיו הובאן וג'ון אוגו יתופקדו במרכז הקישור, כאשר דודו טוויטו יחליף שוב את אופיר דוידזאדה המורחק. מאור מליקסון ימשיך לקבל את הקרדיט ב-11, לצידם של מאור בוזגלו, אליניב ברדה ושלומי ארבייטמן.

הרכב משוער: אוסטין אג'ידה; דודו טוויטו, טומיסלאב פאיוביץ', וויליאם סוארס, דור מלול; ג'ון אוגו, אובידיו הובאן, מאור מליקסון, מאור בוזגלו, אליניב ברדה; שלומי ארבייטמן