אייל ברקוביץ' התאכזב, אך בהפועל נרגעו: "היה לחץ"

האדומים עלו לשמינית, אבל המנג'ר לא התרשם מה-1:2 על ראשל"צ. הכסף, שאמור היה להגיע לעטר, ישמש לרכש אחר

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  16.01.15 - 07:53
העיקר הניצחון, הפועל בשמינית. ורמוט (עודד קרני)
העיקר הניצחון, הפועל בשמינית. ורמוט (עודד קרני)
תחילת כתבה

הפועל תל אביב לא הרשימה אמנם אמש (חמישי) במשחק הגביע מול הפועל ראשון לציון, אך במועדון מבינים כי בגביע רק הניצחון (1:2) והכרטיס לשמינית הגמר הם החשובים. "היה לנו מזל גדול, ראשל"צ יצאו פראיירים. העיקר שחזרנו למסלול הניצחונות ועלינו שלב", אמרו במועדון.

מי שכן לקח קשה את היכולת החלשה הוא המנג'ר אייל ברקוביץ', שהאכזבה ניכרה על פניו בחלקים רבים מהמשחק. במחצית ירד ברקוביץ' לחדר ההלבשה וכשנשאל אם הוא מרוצה מהמצב, ענה "לא" בהחלטיות. ברקוביץ' לא היה מרוצה במיוחד גם בסיום. גם גורמים אחרים במועדון לא היו מרוצים: "זה פשוט ניצחון מגעיל. לא ייתכן שהפועל תל אביב לא תוקפת ולוחצת את ראשל"צ מהלאומית".

"היה עלינו לא מעט לחץ, כולם זכרו מה קרה כאן לפני שנתיים", אמר שון מלכה, "היה לנו חשוב מאוד לעבור את השלב הזה. בגביע זוכרים רק את התוצאה". על המשחק מול בית"ר ביום שני אמר: "אנחנו יכולים לנצח אותה בטדי".

שחקני ראשל"צ ניצלו את ההגנה החלשה של האדומים והצליחו לבחון לא מעט את אפולה אדל. לאור זאת, בהפועל תל אביב ינסו להתחזק בבלם. בתוך כך, בחודורוב טרם החליטו לגבי הבלם הניגרי הנבחן, אבונימה איזוויבו, עליו פרסמנו לראשונה כאן באתר. הניגרי כבר עבר בדיקות רפואיות. עוד בעניין הרכש, בהפועל תל אביב התאכזבו מכך שאלירן עטר בחר בסופו של דבר להצטרף למכבי חיפה, על אף שטיוטת החוזה כבר נשלחה אליו. יחד עם זאת, האדומים עשויים להרוויח בעקיפין, שכן אותם אנשי עסקים שהיו אמורים לממן את עסקת עטר, כבר הודיעו לחיים רמון שישקיעו את הכסף בחיזוק אחר.

על אף חלקו בשער המצמק של ראשון לציון, בהפועל ת"א היו מרוצים בסך הכל מהבכורה המחודשת של אפולה אדל בין הקורות. גם אמידו באלדה הותיר רושם חיובי מהדקות המעטות בהן שיחק. גילי ורמוט, שספג צהוב חמישי, יחמיץ את המשחק מול הפועל פ"ת.