אוהדי מכבי נגד ק"ש: "רצתה שהמפגש ידחה"

הסיבות: הכנסות נמוכות, בן חיים והביובית. במכבי גמישים בנוגע לתאריכים

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  12.02.15 - 11:11
תחילת כתבה

מכבי תל אביב מנסה למצוא מועד חדש לקיום משחק הגביע נגד קרית שמונה, שנדחה כאשר בקבוצה מדגישים כי הם לא מערימים שום בעיות על מציאת תאריך וישחקו על פי המועד שיוחלט, גם אם הדבר ייצור עומס משחקים. על פי אחת האפשרויות שהועלו משחק העונה נגד ק"ש בליגה יתקיים ביום ראשון, משחק הגביע נגד ק"ש ביום רביעי והצהובים יפגשו את הפועל חיפה בשבת הבאה. הבעיה: כרגע לא ניתן להקדים את משחק העונה בליגה.

במקביל, אוהדי הקבוצה זעמו אתמול על ההחלטה לדחות את המשחק וציינו שלטענתם ניתן היה לשחק. ''מכבי שיחקה בקריית שמונה בתנאי מגרש גרועים יותר בעבר", אמרו שם.

בכל מקרה צריך לציין שלא ניתן היה לבטל את המשחק בשעה מוקדמת יותר (ובכך לחסוך את הגעת האוהדים) מכיוון שמנשה משיח היה חייב לבדוק את כר הדשא סמוך לשעת המשחק.

אוהדי הקבוצה אף הביעו פליאה על כך שבק"ש ציינו יום קודם כי תהיה ביובית באזור האצטדיון, שתוכל לשאוב את המים, אבל ביום המשחק לא הגיעה אחת כזו. בנוסף, חלק אף העלו טענות על כך שלק''ש היה שווה לדחות את המשחק כדי שהרחקתו של בן חיים תופעל במשחק הליגה.

טענה נוספת שהועלתה קשורה לכך שבק''ש התאכזבו מכמות הכרטיסים שנמכרו (בשל מזג האוויר) והעדיפו שהמשחק יידחה למועד אחר. בכל מקרה, דווקא טל בן חיים לא לקח יותר מדי קשה את העובדה כי לא ישחק בליגה ואמר לחבריו ש''הכל זה מלמעלה ולדעתו מכבי תסתדר גם בלעדיו בליגה''.