מנכ"ל נצרת: אין שום טקס, זו סערה בכוס מים

הקבוצה תודה במסע"ת לפני חצי הגמר לתורמים, ביניהם עזמי בשארה

רז זהבי
רז זהבי  29.04.15 - 12:46
תחילת כתבה

זה היה אמור להיות אחד הימים המרגשים בתולדות קבוצת הכדורגל של אחי נצרת, אך כרגע הפוקוס שוב סביב סערות שאינן קשורות למה שיקרה על הדשא. מהבוקר (רביעי) ישנם פרסומים כי מסיבת העיתונאים של הקבוצה ב-14:00 תהפוך לטקס הוקרה לעזמי בשארה ולאמיר קטאר.

כזכור, לפני חצי שנה בלבד עוררה בני סכנין סערה שהגיע עד לשולחן הממשלה כאשר ערכה לפני משחק ליגה טקס הוקרה לבשארה, שנחשד בבגידה בישראל, על פועלו למען הבאת כסף לקבוצה. יש לציין כי סכנין עשתה זאת על כר הדשא לפני המשחק ונקנסה ב-15,000 ש"ח.

"המקרה פה בכלל לא דומה, לא מתקרב ולא שייך למה שהיה בסכנין,  אנשים עשו סערה בכוס מים", כך הגיב פאיז שרקוואי, מנכ"ל אחי נצרת, על הפרסומים בהם נכתב כי הקבוצה מתכוונת לקיים טקס הוקרה לעזמי בשארה על פועלו למען הקבוצה. "אתמול הוזמנו כל העיתונאים למסע"ת במלון אמבסדור בירושלים שנערכת ב-14:00 כדי להודות, בלי שום טקס, לגופים שעזרו השנה לאחי נצרת לעמוד על הרגליים - עיריית נצרת, אמיר קטאר וגם עזמי בשארה".

"בכוונה עשינו משהו צנוע, בלי טקסיות, בלי מגיני הוקרה ובטח שלא טקס במגרש", הוסיף שרקוואי, "הקבוצה בחצי הגמר וביום כזה בו הזרקורים מופנים אלינו, יש לנו הזדמנות להגיד תודה חזרה באופן צנוע ומכובד ללא התלהמות. אנשים לקחו זבוב והפכו לפיל".

לגבי הבקשה כביכול לעלות למשחק מול מכבי ת"א עם כיתוב על החולצה "תודה לקטאר" אמר המנכ"ל: "לא מתוכנן שום כיתוב על החולצות של השחקנים, זולת הספונסר הראשי 'הבנק הערבי הישראלי'". ברחבי נצרת חולצו מאות חולצות לאוהדים עם הכיתוב "תודה לקטאר". אין שום בעיה עם זה. אני מבהיר שלא היתה שום כוונה שזה יופיע על חולצות השחקנים ולא הגשנו שום בקשה להתאחדות על חולצות כי זה לא היה בתכנון שלנו". צריך להדגיש שהתמיכה הקטארית בנצרת היא מעל למיליון דולר.

הדפס