הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מריחים גביע. צפו: פוצץ אימון בני יהודה

כ-100 אוהדים זרקו נפצים והניפו את השחקנים על הכתפיים

רועי זריהן  23.05.17 - 18:20

תגיות: בני יהודה

בעוד יומיים יעלו שחקני בני יהודה על כר הדשא בטדי לאחד המשחקים החשובים בתולדות המועדון, כשהקבוצה משכונת התקווה תפגוש את מכבי תל אביב בגמר גביע המדינה. הערב (שלישי) כ-100 אוהדים הגיעו לאימון הקבוצה כשהם חמושים בנפצים, נכנסו לכר הדשא והניפו את השחקנים כל הכתפיים במטרה לדרבן אותם לפני המאבק על התואר. חלקם אף שרפו חולצה צהובה. כ-8,500 כרטיסים נמכרו לאוהדים הזהובים למשחק והצפי הוא שכ-10,000 יגיעו.

זאת תהיה הפעם השביעית בהיסטוריה של בני יהודה במעמד גמר גביע המדינה. פעמיים הצליחו הכתומים להניף את הגביע הנכסף (1968 ו-1981) וארבע פעמים נוספות חזרו הביתה מאוכזבים. "יש לנו תחושה טובה לפני המשחק ביום חמישי. אנחנו עושים הכנה טובה, אנחנו עם אמונה שאפשר לעשות את זה", סיפר שחקן בקבוצה.

אחרי לא מעט התלבטויות, נדמה שכפיר אדרי ויעקב אסייג גיבשו פחות או יותר את המערך וגם את רוב רובו של ההרכב עימו הם מתכננים לשחק מול סגנית האלופה. נכון להיום נראה שבני יהודה תעלה במערך של ארבעה שחקני הגנה, כשההתלבטות העיקרית היא בין מרקו יובאנוביץ' וטל כחילה, כשאחד מהשניים יפתח במרכז ההגנה לצידו של איציק עזוז.

בקישור ישתפו פעולה ככל הנראה טיז'אן ז'ייטה, רועי גורדנה ואנטוניו מרשיץ'. החדשות הטובות לקראת הגמר מגיעות מכיוונו של נריוס ואלסקיס. החלוץ הליטאי, שסבל מכאבים בברכו, מרגיש טוב יותר ואם לא יקרה משהו יוצא דופן הוא יאייש את עמדת החלוץ כשבצדדים ישחקו אלון תורג'מן ויהונתן כהן.