הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אדרי ואסייג הקרינו לשחקנים את בארסה-יובה

אופטימיות בבני יהודה לקראת הגמר. "מאמינים בעצמנו"

רועי זריהן  24.05.17 - 10:15

דריכות, התרגשות ואמונה גדולה, כך אפשר לתאר את התחושות בבני יהודה לקראת גמר גביע המדינה מחר (חמישי, 20:45) באצטדיון טדי. אחרי שאתמול פרצו לכר הדשא באימון הקבוצה בשכונת התקווה כ-150 אוהדים, הרימו את השחקנים על הכתפיים, הדליקו אבוקות והפסיקו את האימון לעשר דקות, היום תקיים הקבוצה את האימון המסכם שלה לקראת המפגש על התואר.

כ-9,000 כרטיסים כבר נמכרו לאוהדי הקבוצה ועל פי ההערכות, כ-10,000 אוהדים כתומים ימלאו את יציעי הקבוצה בטדי. "זה נכון שכולם מסמנים את מכבי תל אביב כפייבוריטית. אנחנו מאמינים בעצמנו, אנחנו יכולים לעשות את זה, אנחנו יכולים להחזיר את הגביע אחרי 36 שנים", אמר שחקן בקבוצה.

מבחינה מקצועית, מסתמן שכפיר אדרי ויעקב אסייג יפתחו את המשחק במערך של ארבעה שחקני הגנה. "אין טעם בשבוע או שבועיים לנסות ולעשות דברים שלא התאמנו עליהם כל השנה, בטח לא במשחק עם חשיבות כל כך גדולה", אמר גורם במועדון. מאור קנדיל ושון גולדברג תורגלו כמגינים ולמעשה ההתלבטות היחידה ברביעיה ההגנתית היא בין טל כחילה ומרקו יובאנוביץ' לצד איציק עזוז.

בחוליית הקישור ובהתקפה הדברים ברורים יותר. ז'ייטה, גורדנה ומרשיץ' יאיישו את מרכז השדה. תורג'מן, יונתן כהן ו-ואלסקיס יהיו השלישיה הקדמית. באסיפה שקיימו אדרי ואסייג לשחקנים, הראו השניים קטעי וידיאו ממשחק החוץ של יובנטוס מול ברצלונה בליגת האלופות. הדגש של צמד המאמנים לשחקנים שלהם הוא להיות אחראיים בפעולות ההגנתיות ולשמור על ריכוז גבוה לאורך כל המשחק.