"העונה הזו סיוט. נגמר הכח ממה שקורה"

תסכול בהפועל אחרי ההפסד. יהונתן לוי ואופיר מזרחי יגיעו?

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  18.01.19 - 06:10
תחילת כתבה

עצבים, תסכול, עצב ואפילו דמעות.  תחושות קשות מאוד בהפועל ת"א בבוקר שלאחר ההפסד 2:1 אמש (חמישי) להפועל חדרה, שהביא להדחתה של הקבוצה מגביע המדינה כבר בשלב שמינית הגמר. עם שריקת הסיום חלק מהשחקנים התיישבו על כר הדשא כלא מאמינים, כשאנשי הקבוצה היו צריכים להרים אותם, כשחלק גדול מהקהל נשאר להריע לקבוצה.

"העונה הזאת פשוט סיוט. כבר נגמר הכוח מכל מה שקורה לנו", אמרו שחקנים, כשאוראל דגני היה עם דמעות בעיניים בראיון שלאחר המשחק. בדומה להרבה משחקים העונה, האדומים שלטו לחלוטין, הגיעו למצבים אך החמיצו ללא הפסקה. "פראיירים. היינו צריכים לנצח 2:7", אמרו בהחלטיות בקבוצה. במועדון התעסקו בעיקר בפנדל שנשרק לחובתם והיה גבולי. בסיום המשחק ניגש שרון ניסנוב, אחד מהבעלים, לאלון יפת ואמר לו: "אתה ראית פנדל במה ששרקת? לא היה פנדל".

"השופט גנב את המשחק", אמרו במועדון, אך היו גם גורמים שאמרו "היינו צריכים להכריע את המשחק הרבה לפני הפנדל. פשוט לא ייאמן, אין מילים שיתארו את התחושות אחרי כל ההחמצות שלנו".

המשחק הזה חידד לאנשי הקבוצה כי צריכים עוד חיזוק לחלק הקדמי. במועדון כבר פנו להפועל נצרת עלית כדי לקבל חזרה את יהונתן לוי החלוץ הצעיר שמושאל מהאדומים. בהפועל גם מחכים להחלטת מכבי חיפה בנוגע לאופיר מזרחי, שמסומן כמטרת רכש מרכזית.