דראפיץ': "לא ייקחו מאיתנו עונה פנטסטית"

מאמן נתניה כואב את ההפסד בגמר: "רצינו לקפוץ עוד מדרגה". דני עמוס: "נתאבל קצת ונחזור לעצמנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט  16.05.19 - 00:01

תגיות: גביע המדינה

תחילת כתבה

כמה שהכדורגל יכול להיות כואב ואכזרי לפעמים. למכבי נתניה נשבר הלילה (רביעי) הלב אחרי שאיבדה יתרון והפסידה לבני יהודה בגמר גביע המדינה בתום דו קרב פנדלים מורט עצבים.

היהלומים של סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה רצו לשים חותמת לעונה נפלאה שלהם וחלמו להניף תואר ראשון מזה 41 שנים (!), אבל נכשלו ברגע האמת ואיפשרו לקבוצה מהשכונה לחגוג גביע שני בשלוש השנים האחרונות. דווקא נתניה נכנסה למשחק בטירוף וכבשה כבר אחרי ארבע דקות בזכות פצצה אדירה של גיא מלמד מכ-30 מטרים, אבל דור ג'אן השווה שמונה דקות לסיום ויובל אשכנזי הכריע מהנקודה הלבנה אחרי שגבי קניקובסקי היה היחיד שהחמיץ.

"רצינו לשמח את האוהדים שלנו", אמר בתסכול מאמן מכבי נתניה סלובודאן דראפיץ'. "אנחנו נמצאים כאן שלוש שנים ורצינו לקפוץ עוד מדרגה קדימה. אף אחד לא יכול לקחת את העונה הפנטסטית שלנו, אנחנו במקום שלישי ונתרכז במשחקים שעוד נותרו. אם נגיע לאירופה - זו תהיה עונה פנטסטית עבורנו".

מה עבר לו בראש בזמן דו קרב הפנדלים? "בתור מאמן אין לך מה לעשות", הסביר דראפיץ'. "אתה יושב ומסתכל. לגבי קניקובסקי יש עונה פנטסטית והייתי עצוב מאוד בשבילו שהוא החמיץ את הפנדל. אני בטוח שהוא רצה לכבוש, אבל זה הכדורגל".

השוער מאוכזב של מכבי נתניה, דני עמוס, סיכם מנקודת מבטו: "כבר הובלנו, אבל לא השכלנו לנצח. תמיד כואב להפסיד, במיוחד בגמר גביע. איכזבנו, אבל יש לנו עדיין מטרות. נתאבל קצת בבית ונחזור חזקים למשחק הבא. יש לנו פגרה והכל בסדר, יש לנו עוד מטרות ונתמקד בהן".