"אנחנו מחזיקי הגביע, זה צריך לתת דרייב"

אבוקסיס ובני יהודה דרוכים: "חדרה מגיעה במומנטום טוב"

גיל לוין
גיל לוין  18.12.19 - 14:23
תחילת כתבה

המסע לשמירה על התואר יוצא לדרך. בני יהודה תארח מחר (חמישי) את הפועל חדרה בגביע המדינה בקרב על טהרת ליגת העל ותנסה לשים בצד את התקופה הקשה שהיא נמצאת בה. רגע לפני, יוסי אבוקסיס דיבר במסיבת העיתונאים על ההכנות והמטרות.

"זה נכון שיש הרבה שחקנים חדשים שלא היו איתנו בזכייה, אבל זה שאנחנו מחזיקי הגביע צריך לתת לנו עוד יותר דרייב. אנחנו צריכים לצאת מהמצב של הליגה, משני המשחקים הלא טובים ולעשות ניצחון, טען אבוקסיס ושחזר: "בשנה שעברה היינו כפסע מלעוף מהגביע. אני זוכר את המשחק מול בית"ר נורדיה, מסתכל על השעון בטדי בדקה ה-60 כאילו לא נצליח לתת שער אחד ומשם עד הזכייה בגביע. הכל יכול לקרות".

"נצטרך לשחק יותר טוב, להציג משחק הגנה והתקפה יותר טוב, מה שבשני המשחקים האחרונים לא הצלחנו. אלה היו שני המשחקים הכי גרועים שלנו, אבל לא צריך לצאת מפרופורציות ולקחת את זה למקומות קשים", הכריז אבוקסיס. "אנחנו עדיין לא רחוקים מהפלייאוף העליון. ככה זה בליגה, חודש אחד לא טוב ואתה מסתבך בתחתית".

"אמרתי לשחקנים שהגביע הוא חמישה משחקים שאתה צריך להתעלות בהם ושאפשר להגיע לגביע. יש לנו משחק לא פשוט כי חדרה מגיעה במומנטום טוב ואנחנו במצב אחר", המשיך מאמן בני יהודה. "למזלנו יש לנו יותר זמן לנוח מאשר בעונה שעברה בגלל המרווחים של הזמן".