"חקוק בזיכרון": בני יהודה תחל במסע ההגנה

מחזיקת הגביע תארח הערב את חדרה. מורי: יש הרבה מוטיבציה

תומר לוי
תומר לוי  19.12.19 - 11:09
תחילת כתבה

בני יהודה חווה תקופה לא טובה בליגה - שני הפסדים רצופים ושלושה משחקים בסך הכל ללא ניצחון, אבל יודעת טוב מכולם כי לגביע חוקים משלו. מחזיקת התואר השני בחשיבותו תפתח הערב (חמישי, 20:00, שידור ישיר ב-5STARS) את מסע ההגנה על הגביע, כאשר תארח את הפועל חדרה במסגרת סיבוב ח'.

"הזכייה בגביע חקוקה לנו בזיכרון, יש פה הרבה שחקנים שהיו חלק בלתי נפרד מההישג הזה", סיפר דן מורי לקראת תחילת הדרך במפעל, "אחרי שחווינו מה זה לזכות בגביע, יש לנו הרבה מוטיבציה. נבוא בכל הכוח. יחד עם זאת, אי אפשר לבטל את הפועל חדרה בשום פנים".

קפטן בני יהודה התייחס גם לתקופה הפחות טובה בליגה: "האחריות היא עלינו, השחקנים יודעים את הטעויות. אנחנו רוצים לעצור את הרצף הפחות טוב שלנו. אנחנו הורגים את עצמנו במשחקים, עושים טעויות שלא מתאימות לנו, אבל צריך לשים דברים בפרופורציות כי אנחנו עדיין קרובים לפלייאוף העליון. יש לנו עבודה לעשות, אנחנו שומרים על שפיות ומאמינים בעצמנו".

בצד המקצועי, אלבן פנישי יחזור הערב לסגל של יוסי אבוקסיס, בעוד בן אז'ובל לא ייכלל בפעם השנייה ברציפות. גם איציק עזוז לא יהיה בסגל. מנגד, נראה כי אבוקסיס יעלה עם חוליה קדמית שתכלול את עמית זנטי, דור כוכב ומוחמד גדיר, כאשר אליסון דוס סנטוס ימשיך לקבל קרדיט במרכז ההגנה לצידו של מורי.

הרכב משוער: אמיליוס זובאס; אבישי כהן, אליסון דוס סנטוס, דן מורי, מתן בלטקסה; סגס תאמבי, איסמעילה סורו, מאתיה ליואיץ', עמית זנטי, דור כוכב; מוחמד גדיר.