האקזיט הבא של ק"ש? עומר לקאו מכוון גבוה

המטרה: מעבר לקבוצה בכירה. הרכב חזק לרפואה מול מכבי פ"ת

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  19.12.19 - 11:23
תחילת כתבה

לקרית שמונה יצא שם של יצואנית שחקנים מובילה. לאורך השנים, לא מעט שחקנים ישראלים וזרים נמכרו לקבוצות גדולות בסכומים גבוהים. אחרי שהוציאה מתוכה שמות דוגמת עדן שמיר, נייג'ל האסלביינק וליווי גארסיה - נדמה שכעת, רגע לפני שהיא פותחת את הדרך בגביע מחר (שישי, 14:00) מול מכבי פתח תקווה, עשוי להצטרף לרשימה שם חדש: עומר לקאו.

הקשר בן ה-21 שהגיע לקבוצת הנוער של המועדון ממכבי ת"א, הוא כיום הישראלי הבולט בשורות ק"ש. יש לו בינתיים שני שערים ושני בישולים. עדן שמיר שנמכר בקיץ להפועל ב"ש (600 אלף אירו) כבש חמישה שערים והוסיף חמישה בישולים מעמדה דומה ולקאו תפס את מקומו במרכז השדה.

הקשר הצעיר תפס מקום של קבע בהרכב ק"ש, כמו גם במדי הנבחרת הצעירה. בהופעתו האחרונה נגד נבחרת ספרד הגיע נציג מטעם לגאנס לעקוב אחריו. הרצון של השחקן ברור: מעבר לאחת הגדולות בכדורגל הישראלי או יציאה לאירופה. אך כמובן שהרבה קודם, מצפה לו המפגש מול הקבוצה החזקה של גיא לוזון.

קובי רפואה לא מקל ראש במוליכת הליגה הלאומית וצפוי לעלות בהרכב חזק. ייתכן והשוער הליטאי, דזיוגס ברטקוס שנמצא בכושר ירוד מפתיחת העונה, יזכה למנוחה וגד עמוס יפתח לראשונה העונה בין הקורות. קיליאן שרידן שהיה בספק להתמודדות צפוי לפתוח, כאשר איסמעיל ריאן נמצא בתמונת ההרכב, לאחר שלא עלה ב-11 בניצחון על בני יהודה.