משחק פרידה לסורו, שיימכר ב-2 מיליון יורו

קשר בני יהודה צפוי לעזוב אחרי עפולה. וגם: השיחה של לוי

תומר לוי
תומר לוי  15.01.20 - 12:15
תחילת כתבה

כשהיא בעיצומו של משבר חריף בליגה, בני יהודה תנסה לשים הכל בצד ולהמשיך במסע ההגנה על גביע המדינה, כשתארח הערב (רביעי) את הפועל עפולה מהליגה הלאומית במסגרת שמינית הגמר. "אנחנו חייבים לשים הכל בצד", אמר שחקן בקבוצה, "בתקווה שעליית שלב בגביע תתן לנו ביטחון גם לליגה. נצטרך להרים את עצמנו ומהר".

למרות ההפסד במשחק האחרון להפועל תל אביב, אלישע לוי לא צפוי לבצע איזשהם שינויים ב-11 שיעלו למשחק הקרוב, למעט אחד כפוי: אמיר רוסתום יחליף בעמדת המגן השמאלי את מתן בלטקסה, שייעדר בשל צבירת כרטיסים צהובים. גם איסמעילה סורו, שצפוי לעבור בקרוב לסלטיק, יעלה בקישור. עבור הקשר מחוף השנהב זה צפוי להיות משחק הפרידה לפני העזיבה תמורת 2 מיליון יורו.

שני שמות עיקריים עלו בהוראות שנתן לוי לשחקנים שלו לקראת הקרב המאתגר: ערן לוי ודודו ביטון. שני השחקנים המנוסים, עם לא מעט עבר בליגת העל, ינסו להפתיע את הזהובים בביתם, כאשר בני יהודה נמצאת בכושר גרוע: יש לה ניצחון בודד בחמשת המשחקים האחרונים. "חייבים להיות ביחד", אמר המאמן לחניכיו לקראת המפגש, "ולעבור את המשחק הזה בכל מחיר".

ההרכב המשוער: אמיליוס זובאס; דור אלו, דן מורי, אליסון דוס סנטוס, אמיר רוסתום; איסמעילה סורו, סגס תאמבי, מתיאה ליואיץ'; אריאל לזמי, עמית זנטי, דור ז'אן.