אוואט: "כשאתה טוב לא זוכרים את זה בישראל"

השוער ענה לכל מבקריו: "זוכרים רק את השלילי". ברדה: "התיקו הגיע לנו"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.10.13 - 10:05
תחילת כתבה

לא מעט כובעים נאכלו אמש (שישי), כאשר נבחרת ישראל סיימה ב-1:1 מעורר כבוד מול פורטוגל בליסבון והראשון להשתיק את מבקריו היה דודו אוואט. השוער הוותיק, ששמע לא מעט פעמים כי הוא אינו צריך להמשיך ולפתוח במדי הנבחרת, סיפק משחק נהדר וסחט מחמאות מכל כיוון.

"דודו סתם לפרשנים אינטרסנטים את הפה", אמרו גורם בנבחרת המקורב לשוער. "הוא בא באהבה לנבחרת וימשיך לעשות זאת. כולים יכולים לדבר עד מחר, אבל כרגע הוא השוער הטוב ביותר שיש לנו".

אוואט עצמו סיפר הבוקר לאתר ערוץ הספורט: "התוצאה לא רעה, למרות שהמחצית הראשונה שלנו לא היתה טובה, אבל בהחלט נתנו הכל. בחצי השני כבר נראינו אחרת והיינו יכולים להבקיע עוד שערים".

הקפטן, שספג לא מעט ביקורות בתקופה האחרונה, הוסיף בהתייחסו ליכולת הגבוהה שהציג: "אחרי משחק טוב אני לא יוצא לחגוג ואחרי משחק פחות טוב לא נכנס לדיכאון. קל לאנשים, בעיקר בארץ, להגיד רק את הדברים השליליים - וגם אם עשיתי משהו אחד טוב בקריירה אז לא זוכרים אותו. אני לא מתעסק בזה ונותן כל משחק את כל כולי".

גם אוואט, כמו חלק גדול מחבריו, בטוח שגוטמן חייב להמשיך. "המטרה אולי לא הושגה אבל הנבחרת מתקדמת ויש צוות מקצועי טוב", סיכם השוער. "עם עוד קצת ביטחון בעצמנו אני בטוח שנעלה על השביל בדרך למטרה. כרגע הראש רק בצפון אירלנד. אנחנו רוצים לסיים יפה מול הקהל שלנו וקוראים לו לבוא לעודד אותנו ברמת גן". אליניב ברדה הוסיף: "העלמנו את רונלאדו כמעט לגמרי. זו תוצאה טובה מאוד. עמדנו מצויין, כולם השקיעו ונלחמו והתוצאה הגיעה בהתאם".