רייכרט :"מקווה שבמכבי יתנו לי צ'אנס"

קשר האלופה התראין ב"חמש באוויר", תוכנית הרדיו של ערוץ הספורט, ודיבר על הציפיות מהעונה הקרובה, הטראומה עם רמת השרון וההכנות עם הנבחרת למשחקים מול סרביה ורוסיה: "אלה משחקים קריטיים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.05.14 - 20:19
מחכה לעונה עם מכבי. רייכרט (אלן שיבר)
מחכה לעונה עם מכבי. רייכרט (אלן שיבר)
תחילת כתבה

במכבי תל אביב עדיין לא יודעים אם פאולו סוזה יעמוד על הקווים של האלופה בעונה הבאה ובוודאי שלא ידוע מי יהיו כל השחקנים שיצטרפו לערן זהבי, ברק יצחקי וחבריהם. מה שכן ידוע הוא זהות שחקן הרכש האחרון שחתם במועדון - בן רייכרט, שסגר את תנאיו עוד בחודש מרץ. בינתיים, הספיק רייכרט לרדת ליגה עם רמת השרון ולהצטרף לנבחרת הצעירה במוקדמות יורו 2015 עד גיל 21.

הנבחרת הצעירה, שפתחה את הקמפיין עם 9 נקודות ב-5 משחקים, תתמודד במשחקי ידידות מול סרביה ורוסיה. "המשחקים האלה הם קריטיים כי אנחנו רוצים להשיג תוצאות טובות על מנת להגיע מוכנים למשחקים הבאים בקמפיין. יהיה קשה להגיע ליורו, אבל יש לנו נבחרת מצוינת שיכולה לעשות את זה", אמר בן רייכרט. "יש לנו נבחרת מגובשת ובינתיים אנחנו משיגים תוצאות טובות בהדרכתו של מיכאל ניס". המשחק הבא בקמפיין יהיה ב-13 באוגוסט מול מקדוניה.

על העונה האחרונה בליגת העל אמר: "היו תחושות קשות אחרי הירידה ללאומית כי רמת השרון זו קבוצה שקרובה לליבי. עם זאת, אני כבר חושב קדימה על מכבי תל אביב". כנשאל על זהות הקבוצה האהודה עליו, השיב רייכרט, שנטען כי הוא מזוהה עם הפועל ת"א, אמר הקשר: "אני כבר לא אוהד אף קבוצה 5-6 שנים. אני מתרכז רק בהצלחת הקבוצה שלי. אני לא מתכוון להתעסק במה שקרה לפני כמה שנים".

על האפשרות שיושאל לקבוצה אחרת השיב: "לא קיבלתי שום עדכון בנושא. אני מתחיל עם מכבי תל אביב את האימונים. אני מתרגש לקראת התקופה שלי במכבי ואני מקווה שיתנו לי את הצ'אנס. אעשה הכל כדי להצליח עם מכבי, שהיא הקבוצה הטובה בארץ. אני מקווה שזה יתברר כצעד נכון. אם לא הייתי חושב שאני יכול להתקדם במכבי, אז לא הייתי בא". אז מי המודל לחיקוי של רייכרט? "ערן זהבי. גם הוא התחיל ברמת השרון", אמר הרכש הטרי בצהוב ושחקן הנבחרת הצעירה.