הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בלגיה הסכימה להגיע לישראל ב-31 במרץ

הנבחרת לא תצטרך לארח את היריבה בקפריסין ב-9.9 במסגרת מוקדמות היורו. הבלגים מוכנים לשחק במרץ, 3 ימים אחרי שוויילס תשחק בארץ, בהנחה שעד אז כבר יהיה כאן שקט. בהתאחדות ממתינים לאישור הסופי של אופ"א

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  25.08.14 - 19:03

מסתמן כי נמצא פתרון לבעיה הגדולה ביותר שהטרידה את נבחרת ישראל בתקופה האחרונה. ההתאחדות הבלגית הסכימה לדחות את המשחק במסגרת מוקדמות יורו 2016, שאמור היה להיערך בקפריסין ב-9 בספטמבר. בלגיה הודיעה כי היא מוכנה לשחק בישראל ב-31 במרץ, 2015, בהנחה שעד אז יהיה כאן שקט. בכך יתאפשר לשחקניו של אלי גוטמן ליהנות מיתרון הביתיות.

כזכור, בעבר ישראל הציעה מספר תאריכים לבלגים, שסירבו, אך כעת הם נתנו את הסכמתם להתארח ב-31.3, שלושה ימים בלבד לאחר שהנבחרת הלאומית תארח את וויילס באיצטדיון סמי עופר.

כעת בהתאחדות לכדורגל ממתינים לכנס חירום של אנשי אופ"א ב-48 השעות הקרובות, שם תתקבל החלטה סופית לגבי המשחק. גורמים בהתאחדות מעריכים שמכיוון שההתאחדות הבלגית נתנה את הסכמה לדחייה, אז אופ"א לא צפויה להערים קשיים ולא תפגע בביתיות הישראלית.

אם לא תהיה הפתעה בכנס אופ"א, הנבחרת תקיים את משחקה הראשון במוקדמות יורו 2016 ב-10 באוקטובר בקפריסין מול הנבחרת המקומית. שלושה ימים אחר כך היא תתארח באנדורה. משחק הבית הראשון מתכונן ל-16.11 מול בוסניה.