צפו בארוחת חג של הנבחרת וגם בדיווח מההכנות לקראת קפריסין

חג סוכות שמח מניקוסיה: גוטמן והשחקנים התאמנו, בירכו ואכלו לפני פתיחת קמפיין מוק' היורו. זהבי עדיין חולה ולא הגיע לאימון. דמארי: "לא חושבים על תיקו, מקווה שלא אאכזב את המאמן"

רועי זריהן, שליח ערוץ הספורט לקפריסין  08.10.14 - 21:54
תחילת כתבה

בזמן שביליתם בארוחת החג, שחקני נבחרת ישראל ערכו אימון בניקוסיה יומיים לפני פתיחת קמפיין מוקדמות היורו ולאחריו, באזור השעה 21:30 החלו בארוחת החג המסורתית כאשר בירכו, קידשו וכמובן אכלו אחרי יום גדוש. מי שהיה אחראי על הברכות הוא רמי גרשון שקיבל סיוע מאריאל הרוש. כמובן שכל אחד מהשחקנים גם לגם מכוס היין (אל תדאגו, לגימה קטנה).

מבחינה מקצועית, מי שכמובן מרכז את מרבית תשומת הלב הוא ערן זהבי. קשר הנבחרת סובל ממחלה שבגללה הובהל אמש לבית חולים ועבר סדרת בדיקות.

צפו בדיווח מקפריסין>>>

היום (רביעי) הוא כבר הרגיש טוב יותר, השתתף בארוחת החג ואפילו רצה לקחת חלק באימון, אבל ראשי הנבחרת החליטו לא לסכנו ולתת לו עוד יום מנוחה. מוקדם יותר, הוא שוחח עם המאמן אלי גוטמן והבהיר לו שהוא רוצה לשחק ביום שישי. אגב, חוץ ממנו, יתר שחקני הנבחרת התאמנו.

''כולם יודעים מה החשיבות של ערן", אמר עומר דמארי, ''הוא מרגיש טוב יותר היום ואני בטוח שמחר הוא כבר יתאמן וישחק ביום שישי. בכל מקרה, אני מרגיש שכולם מוכנים למשחק, ואין אנרגיות שליליות''.

 

''חשוב לנו לנצח את המשחק הראשון ואנחנו מרגישים טוב אחרי שלמדנו את קפריסין'', המשיך החלוץ שיפתח בהרכב והתייחס לניצחון של קפריסין על בוסניה. ''אנחנו לא מסתכלים על מה שהיריבות שלנו עושות אלא רק על עצמנו ורוצים לנצח אבל יש לנו בית מאוד קשה. אנחנו לא חושבים על תיקו מול קפריסין. אנחנו אמנם נותנים להם כבוד, ומכירים כל שחקן שלהם מא' עד ת' אבל אנחנו תלוים בעצמנו".

 

''אני מרגיש טוב, אני בכושר טוב אבל יש פה המון חלוצים טובים שרוצים לשחק'', התייחס למאבק על חולצת ההרכב, "גוטמן לקח אותי לשיחה ואמר לי שאני אפתח, אני מקווה שאני לא אאכזב. אני מקבל את הבמה ואני מקווה שאחזיר לו, זה כמובן נותן ביטחון''.

''אני מרגיש שעשיתי התקדמות גדולה באוסטריה ואני מקווה להשתפר עוד יותר'', סיכם כשהוא מתייחס לכושרו האישי.