"תמיד אהבתי לכבוש בדרבי, גם כששיחקתי בליגת העל"

עומר דמארי הסביר באוסטריה את הצמד שכבש מול ראפיד וינה: "אני חולה על משחקים גדולים". מאמנו החמיא לו: "הוא חשוב לנו בצורה בלתי רגילה, השער השני שלו היה פשוט יוצא מן הכלל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.11.14 - 15:22
תחילת כתבה

מצד אחד, עומר דמארי שבר ביום ראשון בצורת של חודש וחצי בליגה האוסטרית כשכבש צמד בדרבי מול ראפיד וינה (2:3 לאוסטריה וינה), אך הבצורת הזו לא באמת הייתה צריכה להדאיג מישהו - בפרק הזמן הזה, דמארי כבש שער בגביע נגד קיטצבול, שער נגד קפריסין, שלושער נגד אנדורה ושער נוסף בגביע נגד הארטבורג. בסך הכל, בחודש וחצי שלא כבש בליגה, דמארי כבש 6 שערים ב-8 משחקים.

ולמרות זאת, אין ספק כי הצמד שלו בדרבי הווינאי, יוסיף לא מעט לביטחון של חלוץ נבחרת ישראל לקראת המפגש החשוב מול בוסניה ביום ראשון, ויבטיח לו - כמו במשחקים הקודמים בקמפיין - את המקום בהרכב של אלי גוטמן.

"אני חולה על משחקים גדולים", סיפר החלוץ על שני השערים מול ראפיד: "גם כששיחקתי בליגת העל אהבתי במיוחד את משחקי הדרבי, וגם שם כבשתי המון שערים".

אחרי 15 מחזורים, לחלוץ יש 7 שערים - אך חשוב לזכור שרק במחזור הרביעי ערך את הופעת הבכורה שלו בליגה, אז גם כבש בדרבי הראשון של העונה. בדרבי הנוכחי, כבש דמארי שער אחד מזווית קשה במיוחד, ושער שני יפה בצורה בלתי רגילה. "לא ראיתי אף חבר לקבוצה ברחבה, אז בעטתי וזה נכנס", הסביר דמארי את שערו הראשון במשחק: "לא ממש הייתה לי ברירה".

גם מאמנו של החלוץ באוסטריה, ג'ראלד באומגארטנר, שבע רצון מהיכולת של חניכו: "השער השני של עומר היה יוצא מן הכלל. בתקופה האחרונה הוא היה קצת בירידה בגלל שחזר עייף מהנבחרת, אבל עכשיו הוא חזר לעצמו. דמארי שחקן חשוב בצורה בלתי רגילה, אנחנו זקוקים לו".