באיטליה עוקבים אחריו: מי אתה עומר דמארי?

הכושר המעולה שבו נמצא חלוץ נבחרת ישראל זיכה אותו בכתבה מחמיאה באחד האתרים הגדולים בארץ המגף

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.11.14 - 15:35
תחילת כתבה

35 משחקים יש לעומר דמארי בשנת 2014, בהפועל תל אביב, באוסטריה וינה ובנבחרת ישראל, והמספרים שלו פשוט יוצאי דופן. 32 שערים ב-35 משחקים, 0.91 שערים למשחק כבש החלוץ בשנה הנוכחית, והוא פשוט לא עוצר.

אחרי סיום עונה מעולה בהפועל תל אביב, שזיכה אותו במעבר לאוסטריה וינה, המשיך החלוץ את המומנטום גם במדי קבוצתו החדשה, שם כבש עד כה 9 שערים ב-13 משחקים, 3 מהם במשחקי הדרבי מול ראפיד וינה. אם כל זה לא מספיק, גם בנבחרת דמארי חד, חד מאוד: הוא כבש מול קפריסין, הוסיף שלושער מול אנדורה, וקינח ב-0:3 מול בוסניה ביום ראשון האחרון.

אותו שער מול בוסניה העלה את מאזנו בקמפיין מוקדמות יורו 2016 ל-5 שערים והציב אותו במקום הראשון בין כל כובשי המוקדמות, לצידו של דני וולבק האנגלי (5 שערים גם לו). עובדה זה גרמה לאחד האתרים הגדולים באיטליה לעשות כתבת פרופיל על החלוץ, כשהכותרת שלה היא השאלה: מי אתה עומר דמארי?

בכתבה מספרים בעיקר על עברו של דמארי, על כך שבדיוק כמו ערן זהבי (חברו לנבחרת ואקס פאלרמו), גם הוא שיחק בהפועל תל אביב. אם כל זה לא מספיק, בסקוטלנד עלתה במקביל כתבה דומה, אך שם השאלה הייתה אחרת - האם דמארי הוא הפספוס הגדול של סלטיק? כזכור, הקבוצה מגלאזגו רצתה לצרף אותו בעבר, אך שוב ושוב ויתרה על כך.