גוטמן לשחקניו: תבטיחו לי שתתנו הכל בבלגיה

הנבחרת נחתה בבריסל, המאמן ערך אסיפה: "לא מבין מה קרה לנו בשבת". ייני: "יש לנו סיכוי של 1 ל-20 לנצח"

מאיה רונן, שליחת ערוץ הספורט לבלגיה  11.10.15 - 23:45

תגיות: נבחרת ישראל

תחילת כתבה

אחרי האכזבה העצומה מול קפריסין, בנבחרת ישראל מקווים שסיום קמפיין מוקדמות היורו יסתיים בצורה קצת יותר נעימה. הערב (ראשון) כבר נחתו שחקניו של אלי גוטמן בבלגיה לקראת המפגש מול הנבחרת המקומית ביום שלישי הקרוב.

עם ההגעה למלון, לאחר יממה בה לא דיבר עם השחקנים, אסף המאמן הלאומי את חניכיו ואמר: "היתה לי הרגשה טובה לפני המשחק מול קפריסין ואני לא מבין מה קרה.  אני רק מבקש מכם דבר אחד, תבטיחו לי שתתנו את הכל ביום שלישי, בלי קשר לתוצאה המשחק בין קפריסין לבוסניה".

"אני אמנם מגיע טרי, אבל חוויתי את הכאב יחד עם החברים", אמר שרן ייני, שזומן במקום ניר ביטון המושעה, עם ההגעה לבריסל, "מאוד רציתי לעלות ולהבטיח את זה כבר מול קפריסין. עכשיו המשימה קשה אבל אני בטוח שכולם יעשו את מה שהם יכולים כדי להוציא את התוצאה הכי טובה. ישראל צריכה לנצח את בלגיה במשחק אחד מתוך 20, מקווה שזה יקרה הפעם".

מחר הנבחרת כבר תערוך אימון לקראת המפגש מול בלגיה החזקה, שהבטיחה את עלייתה ליורו רק אמש.  ביטון (צהובים) ואלי דסה (פציעה) ייעדרו מהסגל, כמו גם אחמד עאבד הפצוע, ששוחרר מהנסיעה. ייני צפוי לפתוח ב-11 בבריסל, כאשר גם אוראל דגני ודור פרץ צפויים לקבל את חולצת ההרכב.

ערב ההתמודדות הנבחרת מדורגת במקום ה-4 בבית עם 13 נקודות. בוסניה, שתתארח אצל קפריסין, מדורגת שלישית עם 14 נקודות ואילו הקפריסאים עם 12. המשמעות היא שרק ניצחון מפתיע של ישראל בבלגיה בצירוף איבוד נקודות בוסני ישלחו את גוטמן ושחקניו לפלייאוף.