קאמבק? סיני מועמד לאימון לנבחרת הצעירה

שחקן העבר נפגש עם ווילי רוטנשטיינר. מועמדים נוספים: סילבס, עזורי וברומר

רז זהבי
רז זהבי  01.03.19 - 13:59
תחילת כתבה

בדרך לקאמבק? משה סיני, מגדולי שחקני העבר של הכדורגל הישראלי בכל הזמנים, מסתמן כאחד המועמדים המובילים למשרת תפקיד מאמן הנבחרת הצעירה של ישראל.

כזכור, סיני כבר שימש בתפקיד מאמן הנבחרת הצעירה ובין היתר העלה לנבחרת הבוגרת שחקנים כמו יניב קטן, מיכאל זנברג, אליניב ברדה וקלמי סבן. לאחרונה פגש המנהל המקצועי של נבחרות ישראל, ווילי רוטנשטיינר, את סיני והתרשם לחיוב מפילוסופיית האימון של שחקן העבר. רוטנשטיינר אמר למקורביו שבמידה שמרקו בלבול לא היה עובר למכבי חיפה סביר להניח שהיה ממשיך איתו את ההסכם.

עוד דווח כי רוטנשטיינר מחפש פיגורה על הקווים והשבוע יכריע בין המועמדים הסופיים בוועדת האיתור, כשבין היתר נכללים ברשימה חיים סילבס, גיא עזורי וגדי ברומר. אך נראה כי הפגישה של רוטנשטיינר עם סיני עשויה לשנות את התמונה, לנוכח הדברים שנשמעו בימים האחרונים על המאמן מפיו של המנהל המקצועי. אגב, היום סיני חגג יום הולדת 58 ובשעות הבוקר אף כבש שער בניצחון של צפרירים חולון על פרדס כץ בליגה ג' מרכז.

סיני נחשב לאחד מהכדורגלנים הגדולים בתולדות המדינה והופיע בנבחרת ישראל 47 פעמים, במהלכן הבקיע שבעה שערים. בין השנים 2000 ל-2004 שימש כמאמן הנבחרת הצעירה ולאחר מכן המשיך כעוזר מאמן הנבחרת הבוגרת תחת אברהם גרנט ודרור קשטן.