בן הרוש: אנשים קטנים מאחורי מקלדת לא יפגעו בי

מגן הנבחרת שוב ספג ריקושטים בעקבות ההפסד באוסטריה - והגיב: "אחרי 100 משחקים טובים לעולם לא ידברו עליי, אך לאחר טעות אני אשם בכל. זה חלק מהחיים של ספורטאי"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  11.10.19 - 14:51
תחילת כתבה

עמרי בן הרוש עולה להתקפה. מגן נבחרת ישראל הפך אמש (חמישי), ולא בפעם הראשונה, לשק החבטות של המבקרים לאחר ההפסד 3:1 באוסטריה. בשיחה עם חבריו לאחר המשחק הוא לקח אחריות על הטעות, וגם יצא נגד אותם אנשים שממהרים "לחתוך".

כזכור, בן הרוש נכנס בדקה ה-54 במקומו של טאלב טוואטחה - וכעבור שתי דקות בלבד, ספגה הנבחרת את השני לאחר סגירה רעה של מגן לוקרן הבלגית. מהשער הזה ישראל כבר לא התאוששה, הפסידה 3:1 ואיבדה כמעט כל סיכוי להעפיל ליורו 2020.

"כן, אני מאוכזב מעצמי", הודה בן הרוש בשיחה עם חבריו, "אבל אין מה לעשות. אני יכול לספק 100 משחקים טובים ואף אחד לא ידבר עליי, אבל אחרי טעות אחת אני אשם בהכל. צריך להמשיך הלאה".

בן הרוש הוסיף ותקף: "מעל הכל, אני ספורטאי. בחרתי במקצוע שכישלון הוא חלק מהחיים. זה מה שבחרתי לעשות וצריך ללמוד מזה ולצאת מזה חזקים יותר. לא אתן לאנשים קטנים שיושבים מאחורי מקלדת להוריד אותי".

עם או בלי בן הרוש, משחק ההגנה הוא בהחלט מהגורמים המרכזיים לכך שגם את הטורניר הגדול הבא נבחרת ישראל תראה ככל הנראה מהטלוויזיה. לא פחות מ-11 שערים ספגו שחקניו של אנדי הרצוג בארבעת המשחקים האחרונים, מה שהוביל לזכייה בנקודה בודדת מ-12 אפשריות - נתונים שאיתם אי אפשר להשיג את כרטיס העליה המיוחל.