קארצב: "היינו יכולים להוציא יותר מספרד"

הקשר לא הסתפק בתיקו. לוין: "התמודדנו יפה עם הקושי הפיזי"

נועה פופלינגר  19.11.19 - 21:36
תחילת כתבה

תוצאה עליה בקבוצה הבוגרת יכולים רק לחלום: נבחרת ישראל עד גיל 21 השיגה הערב (שלישי) 1:1 מרשים מול ספרד במוקדמות יורו 2021. פערי הרמות בין הלבנים הצעירים ללה רוחה היו בולטים, אבל הרבה נחישות ופנדל מדויק של עדן קארצב בדקה ה-81 הספיקו כדי להשיג נקודה שמציב אותם במקום השני ובעמדה מצוינת להשיג כרטיס לפלייאוף.

"אני גאה בשחקנים שהיו על הדשא. ידענו להתמודד יפה עם הקושי הפיזי והמנטלי", ניתח ניר לוין, שנשאר עם הרגליים על הקרקע. "יש לנו מה לשפר בהתקפה, בפעולות האחרונות ובצירופים, שלא היו מספיק טובים, אבל קשה לדרוש את זה מול שחקנים יריבים שמשחקים בליגה הספרדית ורגילים לקצב ואינטנסיביות אחרת".

"עשינו את כל התיקונים שצריך מהמשחק מול מונטנגרו, השחקנים הוכיחו אופי, נחישות ולכידות מול נבחרת ספרדית מצוינת וזו תוצאה בהחלט טובה לנו כי הנקודה יכולה להיות משמעותית", המשיך לוין. "זה היה משחק טוב שלנו בכל ההיבטים: הגנה, מעברים ואינטנסיביות מול יריבים שאנחנו לא רגילים לשחק מולם".

ומה היה לכובש שער השוויון להגיד? "זה שער חשוב מאוד בשבילי, רציתי להבקיע מאוד ולשחרר לחצים בתקופה פחות טובה שלי ואני שמח שהשוויתי, יכולנו להוציא קצת יותר, נלמד מהתיקו", טען קארצב והוסיף: "באנו כאנדרדוג שיחקנו את המשחק שלנו ויצאנו בתוצאה שאפשר להגיד שאנחנו מרוצים ממנה".