סאן מנחם: "שועה עושה דברים שלא בשליטתו"

מגן מכבי חיפה ונבחרת ישראל דיבר ב'מגרש פתוח' על חברו לקבוצה ("עושה שטויות, אבל עובר תהליך. בסוף תראו ירדן אחר לגמרי") והמאבק על התואר: אליפות היא לא מילה גסה

מערכת אתר ערוץ הספורט  21.11.19 - 16:25
תחילת כתבה

בין סוף קמפיין הנבחרת לשובה של קבוצתו מהפגרה, סאן מנחם מסתכל קדימה: המגן השמאלי התראיין היום (חמישי) ל"מגרש פתוח" והצהיר: "מאבק האליפות יימשך עד הסיום. הצלחנו לחזור מפיגור ושיחקנו יפה לעין, אנחנו מרגישים טוב ומסוגלים לעשות דבר יפה העונה".

בהמשך, התייחס גם למשבר עם חברו לקבוצה, החלוץ ירדן שועה. "הוא ילד מדהים", סנגר עליו מנחם. "אני בקשר יומיומי איתו, והתקשורת עשתה לו עוול גדול. יכול להיות שהוא עושה דברים שטותיים של ילד, אבל כולנו היינו בגיל הזה והוא עושה דברים שלא בשליטתו".

כיצד מכבי חיפה אמורה לטפל בזה? מנחם, במקרה או שלא, התייחס גם למקרה האישי שלו: "אף פעם לא עשיתי עבירת משמעת (עד החרמת האימון בתחילת העונה), אבל עשיתי טעות ואני לומד ממנה. אני שמח שהיום זה מאחוריי, ואני שלם עם עצמי. אני בטוח שבסוף תראו גם ירדן שועה אחר לגמרי".

באשר למאבק על ההרכב? "בסה"כ זה דבר חיובי. זה מאוד בריא, כשכל שחקן שמשחק בהרכב יודע שאסור לו להוריד את הרגל מהגז, כי אם תוותר לשנייה, שחקן אחר יבוא ויתפוס את המקום שלך. זה בריא וכך זה צריך להימשך".