"מקווה שהוא שומר את גול הבכורה בנבחרת לגלאזגו"

אנדי הרצוג פירגן לקשר שחטאר דונייצק וסיפר: "הצעתי לו להתחבר לשחקנים הברזילאים בקבוצה, כדי לשרוד שם צריך להיות חלק מהחבורה הזו. הוא חייב להתפתח ולהשתפר"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  27.11.19 - 10:52
תחילת כתבה

שער השיוויון של מנור סולומון באצטדיון איתיחאד מול אלופת אנגליה מנצ'סטר סיטי, הפך באופן טבעי לסיפור גדול בעולם הכדורגל הישראלי. הרי לא בכל שנה שחקן ישראלי כובש בבמה הגדולה ביותר שיש לכדורגל האירופי להציע. גם אנדי הרצוג, מאמן הנבחרת, ראה את הביצוע של הקשר ולא נשאר אדיש.

בשיחה עם אתר ערוץ הספורט פירגן הרצוג להישג של הקשר הצעיר: "זה כבר השער השני שלו בקמפיין ליגת האלופות. שניהם שערים חשובים. הוא עושה עבודה נהדרת עד עכשיו בשחטאר. הוא גדל כאדם והוא משתפר. זה מה שציפיתי שיקרה", אמר הרצוג לאתר ערוץ הספורט וסיפר על ההמלצה שנתן לשחקן: "חשבתי שלא יהיה לו קל בגלל כל שחקני ההתקפה הברזילאים שיש במועדון. הצעתי לו להתחבר אליהם. כדי לשרוד שם, אתה צריך להיות חלק מהחבורה הזו".

הרצוג, כמובן, התייחס לסולומון גם בהקשר של נבחרת ישראל ואמר: "הוא היה חסר לנו בשני המשחקים האחרונים בנבחרת כי בתור מאמן אתה תמיד רוצה שהשחקנים הכי טובים יהיו לרשותך, אבל הוא היה פצוע. אני שמח שהוא חזר מהפציעה. הגיע הזמן שהוא יבקיע גם נבחרת הלאומית, אולי מול סקוטלנד. מקווה שהוא שומר את שני השערים הראשונים שלו בנבחרת למשחק בסקוטלנד".

"מנור מזכיר במשחק שלו את הסגנון הברזילאי כי הוא יכול לכדרר והוא טוב מאוד מבחינה טכנית. אני שמח מאוד על ההופעה שלו. זה טוב מאוד לכדורגל הישראלי ששחקן צעיר מראה את היכולת שלו ברמה הגבוהה ביותר. זה לא הסוף, הוא חייב להתפתח ולהשתפר", סיכם המאמן האוסטרי.