רוטנשטיינר: "מקווה שהענף לא בסכנת השבתה"

המנהל שנמצא בבידוד שלח מסר. הרצוג: "המצב לא אופטימלי"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  05.03.20 - 08:50
תחילת כתבה

ווילי רוטנשטיינר, שנחת בארץ מצרפת, יוכל לצאת מבידוד רק ביום שלישי. כמו מנהלה הטכני של הנבחרת, בהתאחדות הודיעו גם לאנדי הרצוג שבשלב זה לא יוכל לחזור לארץ מבלי לשהות בבידוד. לכן אם המצב יימשך, הוא יחבור לשחקנים והצוות במחנה האימונים בצפון אנגליה.

מאמן נבחרת ישראל תכנן לצפות במשחק של שון ויסמן בשבת, במידה שהוא אכן יתקיים. מלך השערים של הליגה האוסטרית הפך למועמד המוביל לפתוח לצידו של ערן זהבי בסקוטלנד, לאחר פציעתו של מואנס דאבור, שגמר את העונה.


 

רוטנשטיינר שכבר נמצא בישראל, נתבקש ע"י מנכ''ל ההתאחדות רותם קמר והמנהלת הרפואית של ההתאחדות, מור דיאמנט, שלא להגיע לאצטדיון בסמי עופר (משחק הגביע שבוטל) ולהיכנס לבידוד בביתו בהרצליה.

בהתאחדות יעבירו לרוטנשטיינר ארוחות כדי לסייע לו לעבור את התקופה בה הוא נמצא לבדו בארץ, בעוד שאשתו וילדיו באוסטריה. "כדמות ייצוגית ולא רק כאדם פרטי אני קורא לכולם להקשיב להוראות. מקווה שהענף לא בסכנת השבתה", אמר רוטנשטיינר שנמצא בקשר עם אנדי הרצוג ומודע לבעיתיות שלו לחזור לארץ בשני, על פי התוכנית המקורית.

הרצוג עצמו הביע את מורת רוחו מהמצב ופרסם באינסטגרם: "אני לא יכול להיכנס לשבועיים של בידוד. אני רוצה לעשות את ההכנה הטובה ביותר למשחק מול סקוטלנד ושבועיים של בידוד הם לא אופטמליים".