יוסי אבוקסיס: "ברקו? כל אחד יכול להגיד מה שהוא רוצה"

המאמן על מועמדותו לישראל: "אני עדיין לא עוזב את הפועל באר שבע"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.07.20 - 11:00
תחילת כתבה

זה לא סוד שיוסי אבוקסיס הוא אחד המועמדים המובילים לאימון הנבחרת ויכול מאוד להיות שבקרוב מאוד יזכה באתגר הנחשק מכל. בראיון ל"אולפן הלילה" מאמן הפועל באר שבע דיבר על העתיד הקרוב וגם על הזכיה בגביע המדינה בפעם השנייה ברציפות.

"אסי רחמים נתן לי את האישור לעזוב אם בנבחרת יחליטו למנות אותי למאמן", סיפר אבוקסיס, אבל באותה נשימה הכריז: "בינתיים אני בהפועל באר שבע ואני עדיין לא עוזב אותה. כרגע אנחנו נהנים מהזכיה בגביע, מה שצריך לקרות יקרה. כרגע אין כלום, לא קיבלתי זימון לשיחה עם ווילי רוטנשטיינר".

ומי שלא ראה בעין יפה את העובדה שאבוקסיס הוא המועמד המוביל הוא אייל ברקוביץ' שהסיר את מועמדותו לאימון הנבחרת בטענה שזהות המאמן הבא ידועה. "זה לא העליב אותי, כל אחד יכול להגיד מה שהוא רוצה", טען המאמן והוסיף: "כולם רושמים שאני מאמן הנבחרת, אבל אף אחד לא דיבר איתי. אני לא מתעסק בערבובים האלה".

אבוקסיס דיבר בנוסף על התחושות אחרי הזכיה בגביע: "הקורונה גרמה לחגיגות להיות שונות, היה חסר הקהל והחגיגות לאחר מכן. כל גביע משמח בפני עצמו. בבני יהודה באנו אנדרדוג והזכיה הייתה מדהימה עם 15 אלף צופים של בני יהודה ביציע, בב"ש עברנו עונה מטורפת חוץ ממטוס שנפל באימון עבר עלינו הכל. הגענו לגמר הזה בכושר טוב, הגענו מוכנים, רעבים ורעננים מבחינה גופנית".

הקורונה פגעה בב"ש משמעותית ולפלייאוף העליון היא הגיעה בעיצומו של משבר הקיצוצים, אבל בסוף זה נגמר עם גביע. "מגיע לשחקנים כל הכבוד שבאו לפלייאוף למרות כל מה שהיה מסביב ונתנו הכל. את האחריות על איך שנראינו בפלייאוף אני לוקח על עצמי. היו הרבה משחקים לא טובים בגלל שעשיתי רוטציות, אבל כיוונתי הכל לגמר הגביע ושמח שעמדנו ביעדים שלנו", חתם אבוקסיס.