טוואטחה ודור פרץ חיוביים לקורונה ולא זומנו לנבחרת

פורסם הסגל לקראת שלושת המשחקים הקרובים ובראשם המפגש הגורלי עם סקוטלנד בשבוע הבא. דן גלזר לא נכלל ברשימה, אבל יכנס אם בדיקת הקורונה שעבר הבוקר תצא שלילית. מוחמד אבו פאני זכה לזימון בכורה, גם דן ביטון נקרא לדגל. הרשימה המלאה כאן

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  02.10.20 - 10:49
תחילת כתבה

שישה ימים לפני אחד המשחקים החשובים ביותר שידעה במאה ה-21 - חצי גמר פלייאוף היורו מול סקוטלנד בגלאזגו - ווילי רוטנשטיינר פירסם הבוקר (שישי) את הסגל שייצא למשימה הגורלית. לאחר אותו משחק, אגב, יצפו לנבחרת שני משחקים אחרים במסגרת ליגת האומות - מול צ'כיה (11.10, בית) וסלובקיה (14.10, חוץ).

החדשה המרכזית מפרסום הסגל היא זו: טאלב טוואטחה ודור פרץ לא זומנו לסגל הלאומי, זאת לאחר שנמצאו חיוביים בבדיקת הקורונה שערכו; דן גלזר לא אמנם זומן אף הוא בשלב זה, אבל במידה שבדיקת הקורונה שערך הבוקר תימצא שלילית - הוא יכלל בסגל הסופי של רוטנשטיינר. עוד נותרו בחוץ, מאחר שרק היום/מחר ייצאו מבידוד ולא יספיקו לבצע את הבדיקות הנחוצות: אבי ריקן ויונתן כהן.

במקביל, יש גם חדשות קצת יותר חגיגיות. מוחמד אבו פאני, קשרה של מכבי חיפה, זכה לזימון בכורה. אבו פאני הוא אחד מארבעה שחקנים של מכבי חיפה שזכו לבשורה משמחת אחרי התבוסה הלא נעימה בלונדון - יחד איתו: נטע לביא, עופרי ארד וסאן מנחם. גם דן ביטון ממכבי תל אביב יהיה בין השחקנים שילבשו את המדים הלאומיים בימים הקרובים. שאר הסגל לפניכם:

סגל הנבחרת המלא
שוערים: אופיר מרציאנו, אריאל הרוש, איתמר ניצן
הגנה: שרן ייני, איתן טיבי, עופרי ארד, אלי דסה, חאתם עבד אלחמיד, ג'ואל אבו חנא, אוראל דגני, סאן מנחם, לואי טאהא, ניר ביטון
קישור: אייל גולסה, מנור סולומון, עילאי אלמקייס, מוחמד אבו פאני, ביברס נאתכו, נטע לביא, דן ביטון
התקפה: ערן זהבי, מואנס דאבור, שון וייסמן, דיא סבע