דן ביטון חיובי לקורונה ושוחרר, גלזר עשוי לחזור

מכה לווילי רוטנשטיינר: הקשר שוחרר מהמדים הלאומיים, ולא ישחק נגד סקוטלנד ובליגת האומות. קניקובסקי עשוי להחליפו בסגל. האחרון נמצא שלילי שוב, מחר יוחלט אם יטוס

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  02.10.20 - 22:12
תחילת כתבהמכה קשה לנבחרת ישראל: דן ביטון, אחד הבולטים שבשחקני מכבי תל אביב מפתיחת העונה, נמצא גם הוא חיובי בבדיקת קורונה שנערכה היום (שישי), שוחרר מסגל הנבחרת ולא יוכל לקחת חלק במשחק חצי גמר הפלייאוף נגד סקוטלנד, כמו גם במשחקי ליגת האומות. הקשר, שחזר לישראל מלודוגורץ בקיץ האחרון, נבדק היום, נמצא חיובי - ומי שעשוי להחליפו בקישור הוא גבי קניקובסקי, שחקנה של מכבי נתניה.

מנגד, לנבחרת הגיעה גם בשורה חיובית מכיוונו של דן גלזר: הקשר, שזכה בעונה החולפת בתואר "שחקן העונה", נמצא שלילי בבדיקת קורונה נוספת ומחר יוחלט האם יוכל להצטרף להמראת הנבחרת ביום ראשון. בהתאחדות לכדורגל עדיין בודקים את הקריטריונים למי שנדבק והחלים לגבי מדיניות ממשלת סקוטלנד. אם יצטרך לעבור בדיקה נוספת בגלזגו ולהיכנס לבידוד, גלזר לא ימריא.  ההחלטה כאמור מחר.

ביטון הוא השחקן ה-12 של מכבי ת"א שנמצא חיובי לקורונה. חשוב גם להזכיר שהקשר שיחק עם אלופת ישראל במשחקה ביום רביעי האחרון מול רד בול זלצבורג במסגרת מוקדמות ליגת האלופות, כך שייתכן ואף הדביק שחקנים נוספים. בשלב זה, ביטון כמובן ייכנס לבידוד - אבל הנבחרת מאבדת את אחד השחקנים הטובים שלה, רגע לפני המשחק הגורלי ביותר.