הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מצחיק, פאשלה". הטעות של מרציאנו בכותרות

השער שספג שוער הנבחרת הפך ל"להיט": "לא יוכל להירדם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.10.20 - 09:07
תחילת כתבה

אופיר מרציאנו הפך אמש (ראשון) לשעיר לעזאזל התורן של נבחרת ישראל. השוער רק היה צריך לעצור את הכדור שהחזיר לו ג'ואל אבו חנא, אבל הוא פספס, ועד שהתעשת, הכדור כבר היה בתוך השער. צ'כיה אמרה תודה, ונעזרה במתנה כדי לנצח 1:2 את ישראל בסמי עופר במסגרת ליגת האומות.

הטעות של מרציאנו "זכתה" לכותרות בכל העולם, כולל במקום בו הוא מרגיש היום הכי בטוח - אדינברו, מקום מגוריו הנוכחי. "שוער היבס מרציאנו ספג שער מצחיק עבור ישראל", נכתב באתר המקומי, "מרציאנו ירצה לשכוח את המחצית הראשונה אחרי שאפשר למסירה פשוטה של ג'ואל אבו חנא להתגלגל מתחת לרגל שלו ולתוך הרשת בסמי עופר".

"קשה אפילו לתאר את השער המזעזע שספג שוער נבחרת ישראל מול צ'כיה", נכתב בהונגריה על הטעות של השוער, "למרציאנו היה יום שהוא ירצה לשכוח. טעות קשה שלו סידרה לצ'כיה ניצחון 1:2" ובארגנטינה הוסיפו: "פספוס בלתי רגיל של שוער נבחרת ישראל נגד צ'כיה. מרציאנו חישב בצורה לא נכונה את המפגש עם הכדור הרגליים וסידר לצ'כיה יתרון".

בהולנד הכותרת קבעה כי מדובר ב"פאשלה" והוסיפו: "מרציאנו לא יוכל להירדם הלילה. הוא ראה את הכדור מגיע מקילומטר, אבל עדיין פספס אותו" וצ'כיה הכותרת קבעה כי "שער עצמי מוזר עזר לנבחרת, וידרה הכריע בסופו של דבר".