הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בעקבות זהבי: שחקני הנבחרת זומנו לבדיקות

בהתאחדות לא לוקחים סיכון: "התחושה היא שיהיו עוד נדבקים"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.10.20 - 06:52

רופא נבחרת ישראל, דוקטור אהוד קאופמן, זימן את שחקני הנבחרת, שטסו למשחק בסלובקיה, לבדיקות קורונה שיתקיימו היום (ראשון) ומחר.

הסיבה, בין היתר, הגיעה אחרי שהתברר כי ערן זהבי נמצא חיובי לנגיף. כוכב הנבחרת הרגיש צינון קל ביום המשחק מול סלובקיה, אבל בבדיקה שעבר נמצא שלילי, אך בהולנד הוא קיבל תשובה חיובית. דבר שהוביל אותו לכתוב פוסט ולהאשים את אופ"א בתקנון לא הגיוני. "התחושה היא שיהיו עוד נדבקים", אמרו בהתאחדות לכדורגל. כזכור, לפני זהבי נדבקו גם ניר ביטון, חאתם עאבד אלחמיד, לואי טאהא ושני אנשי צוות.

זהבי יחמיץ את המשחק היום מול זוולה ומחר אחרי שיעבור בדיקה נוספת הוא אמור לצאת מבידוד. כוכב הנבחרת צפוי להיות כשיר למשחק הבא של איינדהובן שתצא לויטסה למשחק מול הקבוצה בה משחק אלי דסה. אגב דסה יפגוש הערב את עילאי אלמקייס ודן האח במסגרת הליגה ההולנדית.

View this post on Instagram

אז אחרי שהצלחתי לברוח מזה מינואר עד עכשיו גם אני חיובי לקורונה תודה לכל השואלים הכל בסדר ואני מרגיש טוב , יש לי הרבה מה להגיד על מדיניות הבדיקות והאפקטיביות שלהם בקפסולה של נבחרת . הרי אם הגענו למצב בתוך הקפסולה הזו שיש ארבעה חולים שהיו איתנו במגע יומיומי מה הסיכוי שלא יהיו עוד ? היו לי שתי תוצאות שליליות אבל הרגשתי שמשהו לא בסדר גם ביום המשחק נגד סלובקיה הרגשתי חלש ועייף.. אבל הבדיקה יום לפני כן יצאה שלילית אז קישרנו את זה לעומס המשחקים ושינויי מזג האוויר מפה אני רק יכול להבין שאין שום הצדקה לבדיקות הן לא יכולות למנוע שום דבר ואנחנו רואים את זה בכמה וכמה נבחרות וגם בקבוצות , הכל כל כך מבולבל כל כך נותן הרגשה של כיסוי תחת אחד גדול שלא מצליח ! מי שחולה עם תסמינים קשים לא יוכל לשחק בכל מקרה ומי שנדבק ובלי תסמינים כבר מדבק בכל מקרה! בקיצור כאוס שלם קורונה שיגעת את העולם יאללה תעופי מפה כבר🙏 בריאות לכולם 💙

A post shared by Eran Zahavi (@eranzahavi) on