הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רוגאן: "לא מבין מה הבעיה, הייתי כל הזמן עם מסכה"

אחרי ימים בהם ניתק קשר עם ההתאחדות לכדורגל, המאמן המנטלי שהפר בידוד ונטש את הארץ שוחח עם רוטנשטיינר ולא נשמע כמי שמבין על מה המהומה: "לא מכיר את התקנות בישראל, אז העדפתי להיות בבית". אנשי הנבחרת הגיבו: "תשובה שלא מתקבלת על הדעת"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.10.20 - 17:20

אחרי מספר ימים שבהם לא ענה לטלפונים, למרות אין-ספור ניסיונות להשיגו, מרקוס רוגאן, המאמן המנטאלי של נבחרת ישראל שהפר בידוד ונטש את ישראל למרות שנמצא חיובי לנגיף הקורונה, התקשר בשעות הערב המוקדמות לווילי רוטנשטיינר וטען: "אני בכלל לא מבין את הבעיה, הקפדתי להיות כל הזמן עם מסכה. מאחר שמדובר במדינה זרה עבורי ואני לא מכיר את כל התקנות סביב נושא הבידוד, העדפתי להיות בבית".

רוטנשטיינר העביר את המידע לאנשי ההתאחדות לכדורגל, שלא קיבלו את התשובה של רוגאן ואמרו: "זו תשובה שאינה מתקבלת על הדעת". יש לציין כי דבריו של המאמן המנטאלי דווחו לרשויות, בין היתר למשרד הבריאות. בכל מקרה, כפי שכבר הובהר, בנבחרת ישראל הוא כבר לא יוכל יותר לקחת חלק. בנוסף, רוטנשטיינר אף הבהיר לו כי מבחינתו הוא סיים את דרכו בנבחרת.

כזכור, במשרד הבריאות החלו בחקירה נגד המאמן המנטאלי של נבחרת ישראל, מרקוס רוגאן, על כך שיצא מהארץ ללא רשות ולמרות שהוא חיובי לנגיף הקורונה. במשרד הבריאות כבר העבירו מכתב למדינה בה מתגורר (ארצות הברית) על מנת שיהיו ערים לעובדה שמדובר באדם שהפר את ההנחיות.

רוגאן נמצא חיובי בבדיקה שנעשתה אחרי המשחק של הנבחרת מול צ'כיה, כפי שפורסם בערוץ הספורט. בשל ההפרה הוא צפוי לעונש כבד מאוד.

אתמול הוציאה ההתאחדות הודעה רשמית בנושא בה נמסר: "ההתאחדות לכדורגל רואה בחומרה את ההתנהלות הלא אחראית והמנוגדת לכללים הברורים מצד בעל התפקיד האמור בנבחרת. מיד עם היוודע הדבר עדכנה ההתאחדות לכדורגל את משרד הבריאות בפרטים. הנושא נמצא בבירור ויטופל באופן נחרץ".