ווילי רוטנשטיינר רוצה להישאר מנהל טכני ומאמן הנבחרת

בוועדת האיתור יסרבו: "לא נעשה מעצמנו שוב צחוק". יוסי אבוקסיס עדיין על הפרק

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  01.12.20 - 06:43
תחילת כתבה

ועדת האיתור של ההתאחדות לכדורגל תתכנס שוב ביום חמישי או בראשו, אך טרם תכריז על החלטתה באשר לתפקיד אותו ימלא ווילי רוטנשטיינר ומי יהיו המאמנים שיאיישו את עמדות המפתח בנבחרות הצעירות. אלון חזן הוא זה שגורמים בהתאחדות מנסים לדחוף למשרת המאמן של הנבחרת האולימפית.

רוטנשטיינר שיגיע היום למשחק של נבחרת הנשים, ימריא מחר לחופשה בת שבועיים. הוא ביקש להישאר בשני התפקידים ולהיעזר באדם נוסף שיהיה יד ימינו בכל מה שקשור לצד הניהולי והטכני. "אי אפשר לעשות מעצמנו שוב צחוק. לא יכול להיות שהוא יהיה בשני התפקידים", אמר אחד מחברי הוועדה.

כל חברי הוועדה חתומים על סודיות. בינהם אורן חסון, שינו זוארץ, אבי קאופמן, אלי כהן ואלי אוחנה. האפשרות שהאוסטרי ימשיך בשני התפקידים עד חודש מארס (לאחר מכן יש לנבחרת מנוחה של חצי שנה ללא משחק רשמי) עלתה בשיחות סגורות, אבל אין לכך רוב כרגע.

בסופו של יום ההחלטה תהיה של אורן חסון. יו"ר ההתאחדות כינס את החברים לשמוע את דעתם, אבל נדמה כי הוא עם עצמו כבר גיבש עמדה שרוטנשטיינר יישאר, השאלה באיזה תפקיד.

האוסטרי לא פוסל אפשרות להישאר כמנהל טכני אבל רק אם תהיה לו נגיעה רחבה לנבחרת הבוגרת, כפי שהיה בעידן אנדי הרצוג. במקרה כזה, לא יפסול גם אפשרות שיוסי אבוקסיס ימונה למאמן הלאומי.